Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic por szedése közben...

Inofolic por szedése közben van valakinek hasonló tünete?

Figyelt kérdés

Jelenleg a 25 napos ciklust nézve 1 hete késik.

Július 8-án volt eü küretem. Aztán időben (25 napra) megjött, majd azután szintén Aug.16-án. A doki inofolic port ajánlott. Napi 1 tasakkal szedem kb 40 napja. Barátnőmmel beszéltem, azt mondja a küret miatt késik. Szerintetek? Van e valaki hasonló problémával?



#késés #eü küret
2016. szept. 17. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Inofolic miatt nem késhet. A küret meg már régen volt,azóta rendesen megjött. Csináltál tesztet?
2016. szept. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!

Sajnos mára megjött. Remélem az inofolic megteszi a hatását a következő hónapban!

2016. szept. 18. 15:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem rögtön bevált. Neked is biztos sikerül! Lehet,hogy már most is elindult valami,csak szelektálódott. Majd most!
2016. szept. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem előrebb hozta a peteerest! Nemhiszem h attol van! Az is lehet hogy az elso ketto ciklusban nem volt pezeeres most pedig megerett kesobb az inofolic hatasara azert lett hosszabb;)
2016. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta sikerült a kisbaba?
2016. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!