Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok hányan vagytok...

Lombikosok hányan vagytok itt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Arra szeretnék választ kapni, és tapasztalatokat gyűjteni, hogy kinek milyen okból nem sikerült spontán teherbe esnie, mi miatt mentek lombikra, hányadikra sikerült.

Köszi aki válaszol!


2010. ápr. 23. 12:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

21:38-as vagyok. Vittük a konzultációra a meglévő eredményeinket. Ezek nagy részét el is fogadták, meg még pár vizsgálatot megcsináltattak ezen kívül.

Nekem először inszemek voltak. Amint megcsináltattam az összes szükséges vizsgálatot, rögtön.

Nekem ehhez 2 hónap kellett, mert vannak olyan vizsgálatok, amik csak a ciklus megadott napján végezhetők el. De ha ügyes vagy, 1 hónap alatt végzel, és a következőben már el is kezdik a beavatkozást.

2010. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nálunk lombik lesz, inszemen már túl vagyunk, négyen is.

A hormonvizsgálatra gondolsz, ami ciklushoz kötött?

Mert nekem az is meg van..

2010. ápr. 26. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!