Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás vagy nagyon késői...

Beágyazódás vagy nagyon késői peteérés?

Figyelt kérdés

Mindig rendszertelen volt a ciklusom, nagy többségében 35-42 napra jött meg. Csak addig volt 28 nap, míg gyógyszert szedtem. Ezt csak azért írom, hogy ne lepődjetek meg a napokon, amiket írok.

Szóval a ciklus 21. napján voltam dokinál (12-én), aki uh alapján megállapította, hogy a jobb petefészkemben van egy 17 mm-es tüsző, a balban pedig több kicsi. A méhnyálkahártya akkor 9 mm volt.Annyit mondott, hogy pár nap múlva valószínű a peteérés. Csodálkoztam, mert tojásfehérje nyákon épp az előző napokon volt, s az sem nagy mennyiségű.

Aznap este együtt voltunk a párommal, de megszakításos módszert alkalmaztunk, mert bár még nem szeretnénk babát, ha úgy adódna, jöhetne. Az ezt követő napokon nagyon sokat szurkált a hasam, 19-én délután és este meg iszonyatos alhasi mensi szerű görcseim voltak (ez már ugye a 28. ciklusnap volt). Azóta is van egy-egy görcs vagy nagyon ritkán a bal oldalon egy-egy szúrás, de közel sem olyan, mint előtte. A mellem egyáltalán nem érzékeny.

Szerintetek csak most lehetett az ovu és amiatt volt a fájdalom? A 17 mm tüsző csak akkor repedt volna meg? És a 9 mm-ről is olvastam, hogy túl vastag, mert mensi előtt kellene ennyinek lenni.

Van rá esély, hogy terhes legyek? Azt tudom, hogy ha 19-én volt pé, akkor nincs persze. De lehetett annyira későn?



2016. szept. 22. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A tüsző napi átlag 2mm-t nő és 23mm körül reped meg.A beágyazódást meg kevesen érzik.
2016. szept. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most akkor ezzel arra céloztál, hogy inkább 19-én volt a pé, azt éreztem, mert a beágyazódást nem szokták. Ugye jól értelmeztem? Mondjuk akkor nekem jó nagy lehetett már a tüsző, ha 17 mm volt, s rá 7 napra repedt meg...Lehet, azért fájt?
2016. szept. 22. 12:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Őszíntén szólva, az a 28. napi görcsölés sehogy nem illik a képbe. :/

Tüszőrepedésnek szerintem késő, ha 1 héttel előtte már 17mm volt, beágyazódásnak meg korai lenne.

Bár lehet, hogy nehezen repedt meg, nem tudom.

Ha csak megszakításosan voltatok együtt, akkor alapból kevés az esélye a terhességnek. Igaz, hogy nem biztonságos védekezés, de azért erősen lecsökkenti az esélyeket.

2016. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Amúgy a 2. gyerekkel nagyon nehezen estem teherbe. Mikor feladtuk, s megfogadtuk, nem görcsölünk ezen, örülünk egynek, akkor jött. Abban a hónapban nem mértem hőt, nem számoltam semmit. 28. napon voltunk együtt, 2.szor volt tojcsi nyákom, azt hittem azért, mert meg fog jönni és válik le a nyálkahártya. Hát mint később kiderült, akkor volt pém :p

A 28. nap nem lenne fura, csak épp az a bajom, amit írtál kedves utolsó, hogy pének késő, beágyazódásnak korai. De inkább pének gondolnám mégis.

2016. szept. 22. 16:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy nem repedt meg a tüsző ciszta lett belőle és azért fáj.
2016. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az gáz. :( 2 hónapja a rákszűrésen is találtak egy cisztát, de az a következő mensivel távozhatott, vagy felszívódott, mert már 12-én nem volt ott.
2016. szept. 22. 17:38
 7/8 A kérdező kommentje:

Barnázok. Mensinek korai, beágyazódáshoz sok. Ilyenkor mi van?

Reggelre tuti megjön.

Vmi nagyon beborulhatott nálam :(

2016. szept. 24. 22:27
 8/8 A kérdező kommentje:
Megjött 😢
2016. szept. 25. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!