Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék titokban teherbe...

Hogyan tudnék titokban teherbe esni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek már 6 éve a párommal, 2 éve eljegyzett, azóta nem volt szó a házasságról. Nem is érdekel ez a része, de már többször felhoztam a gyerek témát, a párom pedig határozottan ellenzi. Jó egzisztenciájú, művelt férfi, jó a kapcsolatunk is. Mivel 34 éves vagyok már nincs időm válogatni, vagy partnert cserélni, így szeretném mindenképpen a babát. A probléma itt jön igazából, ugyanis nem szedek gyógyszert, nem használunk gumit, valahogy a megszakításos dolog jött össze nekünk, 6 év alatt egyszer régen szedtem be egy esemény utáni tabit, de egyébként sosem lettem terhes. A kérdésem tehát, hogy hogyan tudnék a partneremtől teherbe esni anélkül, hogy tudná azt. Nem szeretnék pocskondiázást olvasni, csak a módjára volnék kíváncsi.

2016. jan. 5. 22:17
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
Hat igy sehogy. Mondanam h kezdj el gyogyszert szedni, es akkor elmehet benned ( te meg nem veszed be a gyogyszert ), de igy ez borzaszto atlatszo lenne, rajonne.
2016. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%

1,lovagolj ,majd csak nem lök le ha élvez :D


2,állítsd falhoz h gyereket akarsz,ha ő nem akkor elhagyod ... talán.


3,ha élvez és kiakarja venni,marasztald,hogy mennyire szeretnéd ha belédélvezne,majd fogd a hévre :D igen,mindig ;)

2016. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
45%
A parommal mi is igy “vedekeztunk”... Plusz azt gondoltuk h mensi alatt képtelenseg teherbe esni ezert elment bennnem. (igen tudatlanok voltunk)A kislanyom most volt 2 eves ugyh vagy mensi alatt hoztuk ossze vagy elovaladektol estem teherbe. :) mara mar megtanultam h nem csak 1-2 nap van mikor teherbe eshet az ember:)
2016. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
45%
utolso, akkor kezet foghatunk. én is igy lettem terhes, ahogyan te. :) az én fiam 20 honapos
2016. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
57%
Nem értem,miért akarsz ennyire egyedülálló anya lenni.Így is, úgyis egyedül maradsz,de az nem mindegy,hogy gyerekkel vagy-e egyedül.Valóban nehéz újra megismerni valakit,megbízni benne,gyereket vállalni,évekbe telhet.Miért választasz egy,nem létező gyereket a boldog kapcsolat helyett?Még mindig ott az esély,hogy meggondolja magát.Ha meg nem,hát nem.Gyerek nélkül is lehet boldog,teljes életet élni,és gyerekkel is lehet boldogtalanul,egyedül megöregedve.Mert koránt sem biztos,hogy felnőve rád nyitja az ajtót.
2016. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Koszi az otleteket, menzesz kozben nem csinaljuk, es mikor elmegy mindig o van felul, sajna nem tudom mikor kerul mar olyan kozel ahhoz az allapothoz, hogy gyors pozicio csere lehetseges legyen. Egyebkent gratulalok a gyermekeitekhez! :-)

Az pedig, hogy en gyermeket szeretnek nem vita targya, sokszor atragtam mar a dolgot. Hianyzik az eletembol es mindent felaldoznek azert, hogy o lehessen. Nos ha ez eppen a jelenlegi kapcsolatomba kerulne, am legyen!

2016. jan. 5. 23:04
 7/40 anonim ***** válasza:
És ő miért zárkózik el annyira a gyerekvállalástól?
2016. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
22%
Akkor csak a te vagy felul a legjobb megoldas, mond, hogy vegig igy szeretned. De idozitsd jol , mert egy alkalombol keves az esely a terhessegre.
2016. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
32%
Az egyik teniszezőnek úgy lett gyereke, h a nőnek elment a szájában, az pedig titokban felinjekciózta magának.
2016. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
23%
Igen, Boris Becker :)
2016. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!