Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » JÓ ÉG! Ti mit reagálnátok erre?

JÓ ÉG! Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok, ha a pasitok az esküvő és a gyerekvállalás előtt egyszercsak közölné veletek, hogy ha esetleg mégis elválnátok, mindent, BÁRMIT képes lenne megtenni azért, hogy a gyereket nála helyezzék el???
2010. ápr. 24. 07:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Hát én elgondolkoznék rajta , hogy miért jut egyáltalán eszébe , hogy elváltok. Alaposan át kellene beszélnetek a jövőre vonatkozó terveiteket. Nem biztos , hogy én hozzámennék feleségül , ha azzal fenyegetne , hogy elveszi a gyerekemet.

2010. ápr. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék hozzá:(
2010. ápr. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha poénnak szánta akkor nagyon-nagyon rossz vicc volt. Ha komolyan gondolja az pedig nem jó. Ezek szerint az ő véleménye az hogy akkor NÁLA jobb helyen lenne a gyerek mintha veled maradna... Én ezt úgy érteném engem kevesebbre tart mint saját magát ezért venné el tőlem a gyereket. Válás+gyerekelhelyezés a kettő kicsit durva, mire fel mondott ilyent a párod? Mikor lesz az esküvő? Tervezitek már a babát?
2010. ápr. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem velem kapcsolatban merültek fel kételyei, pusztán igazságtalannak érzi, hogy tényleg minden esetben az anyánál marad a gyerek és h senki sem gondol ilyenkor az apára, hogy ŐK mit élnek át ilyen szörnyű helyzetben. Hogy nekik nincs lehetőségük. Kisemmizik az apákat. Ez mondjuk igaz, mert nem minden nő jó anya. Igaza is van sok mindenben. De én megijedtem
2010. ápr. 24. 08:43
 5/19 A kérdező kommentje:
És sajnos nem tudom mit tegyek, mert ezek után nem merek szülni:(
2010. ápr. 24. 09:13
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

nem lehet hogy azt akarta vele nyomatékosan kifejezni hogy őt aztán MENNYIRE nagyon érdekli a gyereke, meg emnynire szeretné?? stb.?

Vagy teljesen konkrétan úgy értette ahogy mondta? Te ismered őt, de ha így van,hogy valóban halálkomolyan mondta ÉN NEM SZÜLNÉK NEKI...

2010. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Szia! Ilyenért azért hülyeség azt mondani hogy nem akaesz szülni, mert ha szeretitek egymást a pároddal úgyis vállaltok babát, az ember nem úgy tervez családot hogy mi lesz ha elválunk, akkor nem is kell élni senkivel, csak egyedül, hogy meg ne történjen... :)))

A másik hogy azért ez nem olyan egyszerű hogy elveszi egy apa az anyától a gyereket. A magyar jog gyakorlatilag 99%ban az anyának ítéli a gyereket, ahhoz azért az anyának is el kell szúrni dolgokat hogy az apának ítéljék, márpedig ha anyuka normális él akkor apuka nem tudja elvenni, sok tényezős dolog: gyámhivatal de elsősorban védőnő szakvéleménye is kell hozzá.

Szóval ilyenért kár a párodból kiszeretni :)

1 éves kislány anyukája :)

2010. ápr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Anno mi is beszéltük a férjemmel, hogy mi lenne ha egyszer elválnánk. Ugyanezt a választ kaptam mint te. Először én is megijedtem, aztán megemlítettem neki, hogy ez nekem nagyon rosszul esett. Erre Ő mondta, hogy értsem meg nem bírna a gyereke nélkül élni, hisz neki is ugyanolyan fontos mint nekem, de ezen ne aggódjak mert nélkülem sem tud élni. Szerintem ez a hozzáállás jobb, mintha azt mondta volna, hogy lelépek, te meg csinálsz amit akarsz a gyerekkel.

A másik meg az, ha már az ember gyereket vállal, akkor mindent meg kell tenni azért, hogy a kapcsolatotok ne menjen tönkre, mert a gyereknek családra van szüksége. Szörnyű dolog elvált szülők gyerekeként felnőni.:(

2010. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

én komolyan elbeszélgetnék vele megint h ezt hgy gondolta. de ha komolyan gondolta akkor lehet nem szülnékl neki gyereket. sőőőt tuti nem. és a házasságon is elgondolkodnék.

a volt férjemnek ennél gyengébb kijelentéséért nem szültem gyereke, 3év házasság után el is váltunk. jol gondoljátok át mindketten, mert nem játék.


azzal kapcsolatban h a biroság mindig az anyának itéli a gyereket - NEM IGAZ - mostani férjem is elvált. most várjuk a második babánkat és a biróság az első házasságábol született gyermeket a páromnak azaz az APJÁNAK itélte. azota velünk él a nagyfiu és nagyon jol kijövünk egymással igy négyen azaz nemsokára öten.

2010. ápr. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolós válaszoló! milyen okból ítélték az apának a gyereket? gondolom az anya nem volt rá alkalmas, h nevelje, de nagyon érdekelne, köszönöm
2010. ápr. 24. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!