Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » JÓ ÉG! Ti mit reagálnátok erre?

JÓ ÉG! Ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Mit szólnátok, ha a pasitok az esküvő és a gyerekvállalás előtt egyszercsak közölné veletek, hogy ha esetleg mégis elválnátok, mindent, BÁRMIT képes lenne megtenni azért, hogy a gyereket nála helyezzék el???
2010. ápr. 24. 07:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

szia utolso vagyok.

anya nem volt alkalmas. öngyilkosságra valo hajlammal van leszázalékolva. nincs megfelelő keresete, nincs saját lakása ahol a gyermeket el tudta volna helyezni. ez a mai napig igy van. plusz a biroáson mindenfélével vagdalkozott ami nem a gyermek érdekeit szolgálta, és ez nem tetszett a bironak.

ezek miatt került a gyermek az apához. ez már több mint három éve volt.

2010. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Bocsánat, tudom, nem leszek népszerű, de mégis ez MIÉRT BAJ?? TE nem tennél meg válás esetén mindent azért, hogy a gyerek nálad maradhasson? Ez csak azt mutatja, hogy nem átlagos apa, hanem egy nagyon kötődő, törődő ember. Mi az, hogy emiatt nem szülnél? A bíróság tényleg az esetek nagy részében az anya mellett dönt, de ez igenis igazságtalan sok esetben, mert az apának éppúgy a gyereke az a gyerek, mint az anyának. Szép válás nem létezik. Ez az ember pedig úgy gondolom nem rossz ember! Azon viszont elgondolkodnék a helyedben, ha egy ilyen kijelentése miatt félsz hozzá menni és gyerekeket szülni, akkor talán egy tyutyi mutyi alakot kellene keresned, aki mindig azt mondja, igen drágám,hogyne drágám, ahogy te akarod... szerintem ez a férfi határozott és erős. A kérdés az TE mit akarsz? L27
2010. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Olyan embert, akinek nem egy eszköz vagyok a gyerekhez. És aki nem akarná tönkretenni az én életemet is.
2010. ápr. 24. 15:04
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Na látod, megvan a válasz. Ha úgy érzed, ő nem ilyen, akkor keress más társat... én olyanhoz tuti nem mennék, aki már most tudja, hogy mindenét odaadná, és simán lemondana a saját gyerekéről, csak azért, hogy nekem jó legyen. Egy ilyen embert nem tudnék tisztelni, nem érezném erősnek, de mindekinek másra van szüksége. A jelek szerint neked ő túl kemény. Ezek után, igen, azt mondom, amit a többiek. Ne menj hozzá, keress olyat, akinek akkor, amikor tönkrement a házassága és felbomlik a családja, akkor is az a fontos, hogy a volt neje boldog legyen... sok sikert, ha találsz ilyet, becsüld meg! L27
2010. ápr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kedves 27L én totál értem, amit írsz és igazad is van, csak én tudom magamról, h ha elválnánk, akkor sem bántanám őt így. Akkor megoldanánk valahogy, hogy minden nap jöjjön, sosem zárnám el a gyerekétől. Csak jólesett volna, ha Ő is így reagál. Vannak nők aki szigorúan ragaszkodnak a heti 2-3 szori láthatáshoz, meg ilyesmi, én ennek vagyok ellene, imádom a páromat, nem kell nekem zselé pasi:) De valahogy olyan agresszívan mondta ezt, hogy ettől ijedtem meg.
2010. ápr. 24. 16:34
 16/19 A kérdező kommentje:
Amúgy azóta szépen leültünk és megbeszéltük a dolgokat, nem akart Ő bántani, sosem tudna, ahogyan én sem Őt. Ő az életem. Megmondtam neki, hogy hálát adok érte, h így reagált és felelősségtudat van benne, csak tette volna hozzá, hogy igen, mindent elkövetek, h nálam maradjon a gyerek..de veled együtt! :) De azért ne ijesztgessen:)
2010. ápr. 24. 16:42
 17/19 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss nem zárnád el a gyerektől? De ezek szerint te meg azt veszed alapnak hogy a gyerek természetesen nálad marad ő meg jöhet amikor akar? Mennyivel jobb amit te mondasz? Te nem tennél meg mindent hogy veled maradjon a gyerek? Nos ő miért ne gondolhatná ugyanezt? Az hogy bármit megtenne a gyerekért, nem azt jelenti hogy elzárná előled.

Szerintem ha valaki gyereket akar akkor meg kell becsülnie egy ilyen férfit, mert ritkaság akinek ennyire fontos a gyerek. Nagyon igazságtalannak tartom a mai rendszert hogy legtöbbször az anyának itélik a gyereket és a nők is úgy gondolkoznak hogy nekik több joguk van.

Az egyik kérdezőnek meg: nem tudom milyen élete volt de szerintem egyáltalán nem borzalmas ha valakinek elválnak a szülei! Nekem nem váltak el pedig nem szerették már egymást, no az a borzalmas! Én hálát adtam az égnek amikor végre elváltak. Így békesség lett. Egy csomó gyereknek válnak el a szülei és ettől nem lesz semmi bajuk. Természetesen nem így kell a házasságnak indulni.

2010. ápr. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó Válaszoló! Igazad van tejes mértékben. Nemtől függetlenül minden normális ember így reagálna. A kérdés az, hogy esküvő és gyerekvállalás előtt miért mond ilyet életünk párja, persze, h elriasztott, mindenki megijedne valahol sztem.
2010. ápr. 26. 09:31
 19/19 anonim ***** válasza:
voltam hasonló szituációba, ugyan ő nem tudta volna ellátni a gyereket, de kijelentette, h van pénze, h fogadjon egy dadát az egy hetes gyerek mellé, lapát.....ezek a férfiak mindenképp uralkodni akarnak a másikon, ha rám hallgatsz ilyennek nem szülsz, én megjártam, akad ennél jobb is!!!!
2010. ápr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!