Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Dolgozok 2 éve de otthon lakok meg a parom suliba jar ez az utolso eve , de mondta hogy el megy dolgozni egybol . De felek a szuleim mit szolnak hozza . Hogy mondjam el nekik ?

23/N


2016. szept. 26. 09:48
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen ezt meg ertem . De nem lakok meg kulon stb.. ezert felek el mondani
2016. szept. 26. 11:11
 12/14 anonim ***** válasza:
27%

Akkor gratulàlok ,plàne a 35 éves kommentelőnek aki szintén fél a szüleitől. De legalàbb ne szaporodnàtok ha a sajàt nyomorotokat nrm ismeritek fel.


Egy gyerek próbàl megfelelni szüleinek, ő fél attól,hogy mi lesz, ha nem úgy teljesìt,mint azt elvàrjàk.

Egy normàlis felnőtt ember màr nem a szüleinek az elvàràsa szerint él,hanem a sajàt döntései alapjàn,amiket bàrki előtt vàllal.

De mivel pl ebben a helyzetben is egy besikerült gyerek a központi elem,akiről még beszélni is nagyon nehéz a szülőkkel... Ja...totàl felnőtt vagy kérdező.


Csak az a baj,hogy nem attól lesz felnőtt valaki,hogy szül egy gyereket vagy elköltözik otthonról, esetleg dolgozik. Hanem hogy felelősséget vàllal. Te pedig kérdező itt alul maradtàl a felelősségteljes gyerekvàllalàsban is és ennek következményeképp jelen helyzet kezelésében is.


Vagy most a pàrod otthagyja a sulit és kimegy dolgozni a szülésig? Vagy befejezi a sulit és addig hol laktok?

Tök felelősségteljesek vagytok. Anyàdék nyakàra szülsz és ehhez kellen tapsikolni. Bàr mondjuk a kommentelőket sem értem,màs ilyen kérdésnél azonnal belekötnek,hogy a semmire szülsz... Itt meg tapsikolnak mert gyàva vagy és sajnàlnak... Ennyit a következetességről...

2016. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Te ugy latom csak okoskodni tudsz de olvasni nem . De ne aggodj nem problema , vagy esetleg ertelmezni nem tudsz ?! Van penz felre rakva nem is keves ... es van hol laknunk . Es lesz is !! Nem erre voltam kivancsi ! Csak arra , hogy hogy mondjam el nekik !!! Es tudom vallalni a tetteimet , nem abortuszra rohantam !! Ugyhogy szerintem ne itt okoskodj ! Koszonom
2016. szept. 26. 11:34
 14/14 A kérdező kommentje:
Es figyi ne a szuleimet nezd semmi kozod hozzajuk szerintem , nem az o nyakukra szulok !!! De innen latszik te milyen szulo is vagy vagy lehetsz !!!
2016. szept. 26. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!