Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete szültem. Lehetek terhes?

Szniki20 kérdése:

3 hete szültem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltünk a barátommal és elfelejtette kihúzni. 3 hete volt császármetszésem. Lehetek megint terhes?
2016. szept. 27. 13:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg ennyire igénytelen vagy, hogy nem tudod kivárni a 6 hetet???

És ha valami jó kis fertőzést szedsz össze, és kipakolnak? Na akkor már nem kell majd ilyentől félned.


Igen, előfordulhat, hogy rögtön van peteérés, és rögtön teherbe is esel!

2016. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Eleg kicsi az eselye ... De lehetsz

Csaszar utan alt kesobb all vissza a ciklus


De basszus oke h szex de hogy a viharba van ra energiad... Arrol nem beszelve h kint ben osszevagdostak es meg sehol ningy beforrva a seb ...

2016. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%

Császár után 3 héttel szex?

Mik vagytok ti, állatok???

2016. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Én természetes úton szültem, de így is kivártuk a 6 hetet. De lehet velem van probléma, hogy még akkor is zavart a sex gondolata és úgy fájt, mintha még egyszer elvesztettem volna szüzességem.
2016. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%

Megjött már a menzeszed?

Lehetsz de szerintem nem vagy.

Megmondom őszintén neked hogy Mi 5 hetet birtunk kivárni a férjemmel.

Én természetes úton szültem akkor már nem véreztem csak utána és nem nem vagyunk állatok csak mások az igényeink.

De azért jobban tennéd ha vigyáznátok.

Mi is vigyáztunk.

2016. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Inkább egy agyatlan, primitív ösztönlény, de a terhesség sem kizárható.
2016. szept. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez szerintem (remélem) kamu. Mivel van már gyermeked, pontosan tudod, hogy ha védekezés nélkül szexelsz, akkor lehetsz terhes. A többit nem kommentálom de amúgy se tudom elhinni, hogy ez egy komoly kérdés legyen.
2016. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm. A többi meg nem érdekel. Én egész terhesség alatt kívántam a szexet. 2 hétig véreztem szülés után, de már semmi, a sebem is szépen gyógyul. A tegnapi szex, meg egy gyors menet volt, hogy a párom elélvezzen. Már nagyon szexelni akart és félek, hogyha nem kapja meg tőlem, majd mástól megkapja. Egyébként én is elélveztem pettinggel, de kívánom is a szexet. Egyéntől függ szerintem.
2016. szept. 27. 13:55
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

"A tegnapi szex, meg egy gyors menet volt, hogy a párom elélvezzen"


Hát szomorú, hogy csak a hüvelybehatolással tud elélvezni és mindezt gumi nélkül. Lehetnél kreatívabb a saját érdekedben.



Amelyik férfi meg ilyen ösztönállat, hogy szexre "kényszeríti" a frissen szült anyát, különben félre dug, hát nem is tudom. Inkább nem véleményezem...

2016. szept. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

aki mellett félni kell, hogy elhagy, ha frissen műtve nem fekszik le vele az ember, az el is fog, csak később. ezért kár az egészséget kockáztatni.


és lehetsz terhes, és ha terhes vagy, a következővel idő előtt szét is nyílhat a seb, a kövi baba és a te életed is foroghat még kockán.

habár valakit meg verj a férje terhesen, mégis kitartanak mellette.

2016. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!