Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete szültem. Lehetek terhes?

Szniki20 kérdése:

3 hete szültem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltünk a barátommal és elfelejtette kihúzni. 3 hete volt császármetszésem. Lehetek megint terhes?
2016. szept. 27. 13:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom hogy 6 hétig nem lehet szexuális életet élni
2016. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%

Annyi eszed van mint egy marék lepkének..

És igen lehetsz megint terhes

2016. szept. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%

Az előzőt annyiban pontosítanám:

Hogy annyi eszed van,mint egy marék SZÁRÍTOTT lepkének!

Vagyis meg az élő lepkénél is kevesebb!

A császárral nyilván az agyad is kivágódott valahogy!

2016. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
93%
Agyhalott....
2016. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%
Valóban, nem egyformák az igények. Nekem pl. nincs igényem egy fertőzésre, gyulladásra vagy éppen műtéti beavatkozásra a pár hetes csecsemő mellett egy akármilyen "menet" miatt.
2016. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, nekem bár hüvelyi, de trancsírozós szülésem volt -szerencsére profi sebésszel, így összefoldozott mindent, amit kellett.

5 héttel a szülés után már én is nagyon igényeltem volna. Mégis a férjem volt az, aki mondta, hogy ő addig biztosan nem partner benne, amíg az orvosom nem látott és ő nem ad engedélyt. Felhívta, az orvos udvariasan lepattintotta, hogy a 6 hetet kivárjuk, szóval egy héttel később sok szeretettel vár.


A férjem abban az egy hétben a saját egészségemre való tekintettel elutasított, mondván ő nem kockáztatja, hogy bajom legyen, elég volt végignézni a szülést meg az utána levő felépülésemet.

Amint letelt a hat hét és az orvos is rábólintott, már azonnal készséges volt.


Itt én voltam a hülye, akinek szerencséje volt, mert egy normális, belátással bíró partnere volt.


Amikor rákérdeztem, hogy neki nem hiányzik-e (szülés előtti 2-3 hét miattam marad ki, akkor annyira kényelmetlen volt még ülni, feküdni, állni is, hogy semmihez nem volt kedvem), akkor csodálkozva mondta, hogy de, hiányzik, viszont ha simán csak influenzás lennék vagy autóbalesetem lenne, akkor is az egészségem lenne a prioritás, nem az ő kanossága.

Ha meg nagyon nem bírja, van két keze, elintézi magának, de nem teszi kockára az egészségemet.


De több műtétem is volt már, amikor "csak" az erőlködésről voltam letiltva hetekig, akkor ugyanígy állt hozzá.

Attól, hogy férfi valaki, még nem egy agy nélküli állat, aki ösztönből cselekszik. A hat hét meg nemv icccből van, nekem még a méhlepény helyét is megnézték UH-n, hogy rendben gyógyul-e, nem csak a méhszáj állapotát.

2016. szept. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!