Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 hete szültem. Lehetek terhes?

Szniki20 kérdése:

3 hete szültem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltünk a barátommal és elfelejtette kihúzni. 3 hete volt császármetszésem. Lehetek megint terhes?
2016. szept. 27. 13:24
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

Alapjaiban van baj a kapcsolatotokkal, ha attól kell félned, hogy egy hasi műtét utáni pár hetes lábadozást sem bír ki a kanod az egészséged érdekében. Egyébként le is sz.o.p.h.a.ttad volna...

A belső sebed is szépen gyógyul?

Ennyire még az állatok sem primitívek.

2016. szept. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Hogy lehetsz ilyen felelőtlen?

Három hete vágtak szét,még meg sem gyógyult ott bent semmi se, neked meg egyből azon jár az eszed,hogy fa..t kapj? És ha összeszedsz valami fertőzést? Ebbe nem gondolsz bele? Normál esetben még a vérzés se múlik el a 3. hétig. Hihetetlen mennyire idióta emberek vannak..

2016. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
90%

Lehetsz! Ismerek olyan nőt, aki a hetes kontrollra már terhesen ment, a két gyerek közt szűk 9 hónap korkülönbség van! Egy szobában voltunk a császármetszés után.

Harmadik császáros babája volt, aki becsúszott, el is köttette magát, hogy ne legyen több "baleset".

Ők sem gondolták, hogy ilyen hamar teherbe lehet esni császár után.

2016. szept. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
90%

Atyaég!

Nekem ez kimeríti a kapcsolati erőszak fogalmát. Az is erőszak, ha nem fizikai, hanem lelki terrorral vesz rá a szexre.

2016. szept. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
93%

Én nagyon sajnállak. Ilyen kapcsolatban élni... Pffff...

És még kivenni is elfelejti...

Lehetsz terhes, habár minimális az esélye. De gondold át, hogy szeretnéd, hogy a gyereked egy olyan családban nőjjön fel, ahol neked azért friss műtéti sebből szexelned kell, nehogy elhagyjanak.

2016. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

a terhességgel jobban járnál mint a feljuttatott bacival, hiszen nyílt seb van a méhedbe, könnyen begyulladhat és kikapják mint a pinty... na akkor fog elhagyni a drága barátod mikor kiderül, hogy emiatt nem tudsz neki több gyereket szülni.

eszednél vagy? tényleg fontosabb a kufirc mint a saját tested, egészséged?

2016. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy normális szerintem,már bocsi.
2016. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
96%

" A tegnapi szex, meg egy gyors menet volt, hogy a párom elélvezzen. Már nagyon szexelni akart és félek, hogyha nem kapja meg tőlem, majd mástól megkapja"


:-) és te egy ilyennek szültél?? Aki inkább gyors megdug,nehogy félrekúrjon?

Gratulálok! Nem hiszem,hogy annyira élvezted ezt. Még ha nem is vérzel,honan tudod,hogy állnak odabent a dolgok?? Neked nem volt méhlepényed,aminek a helyén keletkezett seb elfertőződhet?

Ennyi ésszel szabadlábon...

2016. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
95%

Óh. Én is csak gratulálni tudok, hogy ilyen pasid van.

Majd ha valami fertőzést kapsz és kiveszik a méhedet vagy esteleg belehalsz, gondolj arra, hogy megérte-e, mert a kangörcsös pasid nem bír várni a te egészséged érdekében.

Undorító egy ember ez hallod. De neked sincs semmi eszed.

Ha meg 6 hetet nem bír ki, mert szültél és nem szabad szexelned, akkor menjen csak.

2016. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

Félsz hogy ha nem fekszel le vele császármetszés után 3 héttel akkor lefekszik mással? Szerinted ez egy komoly, tartós, őszinte, érzelmileg és minden értelemben elkötelezett kapcsolat?

Azt hiszem szerencsés nőnek mondhatom magam, az én párom is kívánta a szexet, ennek ellenére 8 hetet várt, mert nagyon nehezen gyógyult a sebem és hulla fáradt is voltam estére.

Ha ennyire nem bírtok magatokkal és az a cél hogy elmenjen, arra ott a kezed és/vagy a szád. A császármetszés nem egy foghúzás vagy egy horzsolás, nem véletlenül szabták meg a 6 hetet, ennyi minimum kell.

Terhes pedig lehetsz, van akinek nagyon hamar beindul újra, bár nem túl gyakori, de kizárni sem lehet.

2016. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!