Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4napot késik a menzeszem ma...

4napot késik a menzeszem ma csinaltam egy tesztet, mert nem erzem hogy meg kéne jönnie Lehet hogy korai volt a teszteles?

Figyelt kérdés

Megcsinaltam a tesztet de negativ lehet meg korai?

Pedig erzem hogy nem fog megjonni

A mellem kicsit erzekeny

Velemeny?



2016. szept. 27. 16:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Èn is hasonló kèppen vagyok mint Ti. Csak annyi,hogy nekem 6 hete kèsik :D Dokinál múlt hèten voltam akkor kèzzel vizsgált csak meg, de semmit sem èrzett! Rosszul nem vagyok de megjön èrzèsem sincs! Utoljára akkor teszteltem mikor kèsett 6 napot az negatív lett. Szóval mèg várok 2 hetet ha nem jön meg visszamegyek a dokihoz! Drukkolok nektek sok sikert :)
2016. szept. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 barbara1207 válasza:
Sziasztok épp láttam ezt a kérdést és rám ugyan ez igaz csak nekem 5 napja illetve hányingerem is van meg émelygek ...és ma csináltam nem elsö vizeletböl de érzékeny tesztel és negativ lett...és bocsánat ,de lehet hogy korán csináltam volna a tesztet?És ma reggel egy nagyon minimális barnás rozsaszines folyásom volt azt azért hozzá teszem...Szerintetek csináljak a késöbbiekben még egy tesztet vagy felesleges ezek szerint?:/
2016. szept. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló vagyok. Voltam ma orvosnál, nincs terhesség, valószínűleg a gyógyszer abbahagyása okozza a zavart, de mindent rendben találtak. Azt mondta hajrá, jönni fog majd a baba. :)
2016. szept. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
12es valaszolo csinaltal azota tesztet?
2016. szept. 29. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!