Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még este szoptatok és újabban...

Még este szoptatok és újabban görcsölök alatta. Lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Félve írom hogy 3 éves már a kislányom. Elalváshoz kell neki a cici. Minimális tejem még van. Tegnap szoptatás alatt olyan érzésem volt mint szülés után a méhösszehúzódás. Szeretnénk kistesót, 7 hónapja próbálkozunk

2016. szept. 30. 10:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
18%
Így nem tudok biztosat mondani, dobj fel egy képet a ciciről.
2016. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Sztem a párod fényképezzen be a méhedbe, azt a képet tedd fel, és akkor a távgyógy-szakértők pontos választ tudnak adni :)
2016. szept. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
:-D nem tudom miben segíthetne az neked, inkább keress egy igazit. Több örömöd lesz benne, mint a képekben! :-D
2016. szept. 30. 10:11
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez az első hogy megróbálkoztam kérdés feltevéssel. Nem gondoltam hogy ilyen válaszokat kapok. Csak kíváncsi voltam más tapasztalt e ilyet. Ilyenkor az embernek kell a pozitív példa. De köszi nektek, legalább egy jót mosolyogtam magamon, hogy milyen hülye is vagyok
2016. szept. 30. 10:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia, nagyon nehéz megválaszolni a kérdésed. Nem mondanám, hogy ez terhességi jel lehet, de lehet hogy a tested így reagál. Ismerek olyat is akinek a minimális szoptatás is gátolta a teherbeesést, és olyat is aki szoptatás alatt esett teherbe.

Remélem mihamarabb sikerül.

2016. szept. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
27%
Kiscica ha akarsz kistesót akkor miért félve írod ki? Hét hónapja töcsköltök, előbb-utóbb csak lesz valami.
2016. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még annyit, hogy én kétszer tettem ezen az oldalon fel kérdést. Hasonló bunkó emberekbe botlottam mint te. Megfogadtam, hogy soha többet nem kérdezek, de azért nem hagytam el az oldalt, akinek tudok hasznosan reagálni azoknak szoktam választ küldeni.

Minden jót.

2016. szept. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Délben és egész éjszaka szoptatok.A hasam nem szokott szopi alatt görcsölni.Már 12 hetesek vagyunk.
2016. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csinàlj teszted. Nekem görcsölt az első 6-7 hétben amikor jött a kistesó,de sokkal kisebb volt a lànyom amikor még cicizett.
2016. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! Teszthez még korai lenne. Marad a várakozás.
2016. szept. 30. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!