Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik de nem vagyok terhes?!...

Késik de nem vagyok terhes?! Ez hogy lehet? Részletek lent

Figyelt kérdés
5 napja késik a menstruációm. 2 napja 1* hányás és hányingerem is van. Olyan érzésem van mintha meg akarna jönni de semmi. Ahogy szokott menstruációs előtt és alatt lenni az nincs. Nincs mell duzzadás, érzékenység, has fájás... Egyszerűen semmi. Nem rég pedig csináltam egy tesztet és negatív lett :( most akkor mit tegyek? Várjak még?
2016. okt. 1. 00:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok...Hívd fel az orvosodat, hátha tud hamarabb fogadni soron kívül. Nehogy valami gond legyen aztán...
2016. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok újra...Ma csináltam egy terhességi tesztet (9 napja, hogy késik), de ez is negatív lett. Jövő hét kedden megyek orvoshoz, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet a késés oka.
2016. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én voltam házi orvosnál az egy hetes hányás miatt. Írt fel rá gyógyszert meg azt mondta, hogy gyomorsav problémám lehet ezért arra írt fel gyógyszert. Aztán hétfőn mennem kell vizelet és vér vételre. Bár így, hogy ma be vettem amit kellett nem hánytam de nem hiszem, hogy savam lenne mert mikor terhes voltam a lányommal akkor éreztem, hogy savam van és azt is hánytam de most ez nem olyan. Na mindegy majd kiderül az eredményekből. Neked meg ajánlom, hogy tényleg mielőbb doki aztán várom válaszod
2016. okt. 6. 18:43
 14/15 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyászaton. Elméletileg korai vetélésem volt
2016. okt. 14. 01:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Jajj, nagyon sajnálom! :( Nekem keddre volt időpontom, de mivel vasárnap hajnalban megjött, így majd 25-én megyek az orvosomhoz. Kedden voltam vérvételen, most annak várom az eredményét.
2016. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!