Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja mindjárt megjön...

3 napja mindjárt megjön érzés,10-es teszt 4 nappal ezelőtt negatív? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Szeptember 29 -október 2 körül nem várom, 29-én már elkezdtem érezni a mindjárt megjön érzést, egészen a mai napig de semmi nem történt. Mindkét petefészkemnél érzek enyhe szurkálást, hol a jobb, hol a bal oldalon. Barnázással szokott kezdődni, de most semmi, mèg csak halványan sem.. Viszont 4 napja délutáni vizeletből csináltam one step 10-es érzékenysgű tesztet, ami egyértelműen negatív lett, így akkor kizártam a terhességet. Szerintetek reménykedhetek még azért? Volt olyan akinek nem várt előtt 1-2 nappal még negatív lett a teszt, de babás volt?mikor mutatta ki nektek legkorábban a terhességet?

Ha nem jön meg ma, akkor holnap reggel első vizeletből csinálok egy tesztet, 25-ös, boltit veszek, ez a 10-es vaterás teszt volt, lehet, hogy ez is baj lehetett? Várom a tapasztalataitokat!:-) köszönöm!


2016. okt. 1. 13:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét késés után lett pozitív a mindjárt megjön érzés meg lehet attól is hogy tényleg meg fog jönni 4 nap múlva. Egyébként esedékes menzi előtt felesleges tesztelni. Majd ha már késik akkor tesztelj reggeli első vizeletből. Drukkolok neked.
2016. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

amig nem jön meg van remény.

nekem a második terhességemnél, majd a 6. hét végén lett csak pozi a tesztem.


szóval persze attól hogy most még negatív nem várt napján lehet pozi

2016. okt. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet korai volt a 4 nappal ezelőtti teszt, pláne délutáni vizelettel. Ha úgy tesztelsz hogy még nem is késik, célszerű reggeli elsőből elvégezni, még akkor is ha 10-es érzékenységű.

Szóval még bármi lehet. Drukkolok! Majd írd meg az eredmény!

2016. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszaitokat!:)

Én úgy vagyok vele, hogy nem gondoltam rá eddig, hogy sikerülhetett, főleg a negatív 10-es teszt után, ami állítólag kimutarja màr nem várt előtt a terhességet. 29-én tök abban voltam, hogy meg is jön, kész. Csak fura, mert nekem nem szokott előtte 2-3 napokkal jelentkezni az érzés mire megkön, max 1 nappal előtte, de átlagban reggel ha éreztem, estére meg is jött, max másnap délelőtt. Ha negatív lesz a teszt nem fogok elkeserednj, mert simán lehet, hogy most éppen elôbb megéreztem a mensit, hogy közeledik. Nem vagyok rágörcsölve, de örülnénk nagyon a férjemmel...:-)

2016. okt. 1. 14:09
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, titkon remélem, hogy estére sem jön meg most már...:-) mindenképpen megírom, hogy mi lett, mert azért is tettem fel a kérdést, mert amiket itt találtam régebbi kérdéseket, sajnos 98%-ban nem derült ki "mi lett a vége". Terhesség, vagy sima késés, esetleg ciszta stb.
2016. okt. 1. 14:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! nekem hétfőn kedden negatív tesztek szerdán 10es teszt full negatív ami 5 óra múlva halvány pozitív lett mert nálam is meg volt a nézegetős dolog :D csütörtököt kihagytam péntek reggel x-epil alig láthatóan pozi este a facelle más szépen pozi lett ma délelőtt már az x-epil is elég szép pozi.... most már csak az aggodalom marad hogy minden rendben végig menjen. De én egy hónapja szedem az elevitet 2000mg d vitamint és probiotikumot. :)
2016. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!!:-) én femibiont kezdtem el szedni 1 hónapja, meg a férjemnek is vettem multivitamint, ő azt szed:)
2016. okt. 1. 14:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Köszönöm:) Bár majd ha az uh-on is minden rendben lesz akkor hiszem el hogy minden jól halad :) arról nem hallottam még. Annó anyukámnak nagyon sok éven keresztül nem jött a tesóm és ahogy elkezdte szedni az elevitet kismama lett 5hónap alatt én hiszek benne és azért is vettem gyorsan mindent megelőzően illetve 27-40 nap közé estek a menstruációim így gondoltam nincs rendben valami és az orvos mondta hogy szedjek probiotikumot meg d vitamint és jó lesz,hát eddig úgy néz ki bevállt :)
2016. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A nem várt előtt vagy pár nappal utána csak reggeli vizeletből érdemes tesztelni.A délutáni nem annyira koncentrált.
2016. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a tesztet reggel, full negatív lett, viszont még mindig nem jött meg. Ha jövő hét szerda-csütörtökig sem jön meg, csinálok még egy tesztet, és ha negatív akkor elmegyek dokihoz, mert még cisztára tippelnék...
2016. okt. 2. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!