Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha becsuszik a baba ti hogy...

Ha becsuszik a baba ti hogy mondanatok el?

Figyelt kérdés
Evek ota egyutt vagyunk a sraccal de csak az utobbi honapokban lett sokkal szorosabb a kapcsoltunk.beszelunk ill beszeltunk gyerektemarol is.mondtam neki h en szeretnek nagyon mar gyereket.mondta h o is de ugy erzi hogy még messze van tole.mikor megvolt mondtam neki h ha gondolja akkor most nem szukseges vedekeznunk.de o abban az idoben sem tartotta be a vedekezest mikor nem volt meg nekem.viszont nekem hormongondjaim vannak amiket mondtam neki.azt mondta h mihamarabb menjek el vele orvoshoz mert hosszu tavon nem egeszseges ha verzek hokozben.en ugy emlekszem h mondtam neki h nem szedek semmit de ugy erzem h a koztes verzesbol is egyertelmu h semmit nem szedek.viszont most ugy nez ki h osszejott a baba.h mondhatnam el neki?vajon h fogadna?
2016. okt. 1. 15:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Kedves nagyon toled hogy erdeklodsz.ha baba lesz a dologban mindenkepp szolok h h reagalta le.de az biztos h en tuzbe tennem erte a kezem barmikor
2016. okt. 5. 21:26
 12/14 anonim ***** válasza:
???most akkor terhes vagy vagy nem??
2016. okt. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A kerdes felteteles modban van.hogy mi van ha..még nem tudom h az vagyok -e.de par napon belul kiderul
2016. okt. 5. 22:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2016. okt. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!