Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki rágörcsöl a babára, annak...

Aki rágörcsöl a babára, annak tényleg nem jön majd össze? Sikerült így bárkinek is teherbe esni hogy rágörcsölt?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 25. 10:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy rágörcsöl?
2010. ápr. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
gondolom úgy érti,hogy csak akkor szeelnek ha jó az idő, egész nap ezen jár az agyuk stb stb:)
2010. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy görcsösen szeretné a babát valaki, számolja a napokat, azon agyal,hogy sikerült e ... stb...
2010. ápr. 25. 10:16
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem van benne valami.Én is nagyon nagyon szerettem volna babát és semmi más nem érdekelt csak az,hogy terhes legyen már végre.Nem is sikerült teherbe esnem.De ez már régen volt.Azóta viszont kétszer is sikerült és nagyon könnyen.Bár az első baba sajnos elment 6hetesen,de egyből terhes lettem ahogy nem védekeztünk rögtön.A második babám három hónap alatt jött össze de úgy,hogy nem foglalkoztam azzal egyáltalán,hogy babát szeretnék.

Most 11hónapos a fiam.:)

2010. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Barátnőm már akkor is babát szeretett volna, mikor én még teherbe sem estem. Ennek már több, mint egy éve. Aztán mikor megtudta, hogy nekem összejött, valami olyasmit érzett, hogy rettenetesen el van késve, mivel ő már 30 felett van, én pedig 22 évesen már babát várok. Elkezdett görcsösen belefogni a babaprojektbe... A mai napig sikertelenül... :(
2010. ápr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van benne valami. Nem lehet megmagyarázni miért, de vannak olyan esetek, amikor az orvosok tanácstalanul állnak a probléma előtt, és nem tudják megmondani, miért nem lesz terhes valaki, ha egyszer minden stimmel. Szerintem ekkor van az az eset, hogy nagyon görcsösen akarja a pár. Így van ez mindennel. Mikor iskolások voltunk és kötelezőből kellett az adott témában rajzolni, nem mindig sikerült olyan jól. Olyan, mintha az írónak megmondanád, hogy most írj egy 120 oldalas regényt, ez legyen a témája. A főzéssel is így vagyok, ha kényszerből kell vmit csinálnom, nem sikerül olyan jól.
2010. ápr. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én rágörcsöltem ( a Te szavaiddal élve), és terhes lettem. Nem lehet tudni, kinek mikor miért nem jön össze, ha amúgy minden ok. És szerintem nagyon soakn így vannak ezzel, hogy nézegetik ovu tesztetl, hőmérővel, stb, és lesz babájuk. Őket én már rágörcsölésnek nevezném.
2010. ápr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
utolsóval egyetértek . mi sem görcsöltünk rajta ezidáig(4 és fél év) de most már nem tudok nem odafigyelni . Amúgy nálunk nincs probléma.
2010. ápr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én mindig figyeltem, hogy mit mikor hogyan stb...és három hónap múlva összejött.33 hetes pocakos
2010. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem más gondolatom sem volt,annyira rágörcsöltem. Elsőre sikerült.
2010. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!