Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki rágörcsölt a baba...

Valaki aki rágörcsölt a baba témára és mégis viszonylag hamar összejött?

Figyelt kérdés
úgy érzem rágörcsöltem, de ha belegondolok, hogy emiatt nehezebben fog összejönni, még idegesebb leszek. .. úgy érzem ez egy öngerjesztő folyamat. jó lenne hallani pozitív példákat
2010. máj. 12. 12:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Rágörcsöltem, mert már elmúltam 30: azonnal hőgörbe, LH-teszt, teák, homeopátiás bogyók, minden elmaradt orgazmus (a férjem részéről) után sírógörcs, terhestesztek a vérzés előtt, ha egjött, akkor magam alá zuhantam stb. Mégis összejött a baba a harmadik ciklusban.


Most 7 hetes, és sír. :-)

2010. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

:)


ezek szerint a férjed is rágörcsölt, nem csak te. az rossz lehetett :(

2010. máj. 12. 12:56
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszrm en vagyok az , akit keresel.Amikor eldontottuk a ferjemmel, hogy belevagunk a babaprojektbe es elmentunk a nogyogyaszhoz, hogy megnezze minden rendben van-e, en mar akkor azt szerettem volna, hogy azt mondja terhes vagyok, ami lehetetlen volt.Az elso negativ teszt utan probaltam magam ravenni, hogy ne gorcsoljek rajta, persze nem tudtam 100%-ban megvalositani.Es lass csodat a gorcsoles mellett is a masodik honapban osszejott es most 7 hetes terhes boldog kismama vagyok.
2010. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

dettó ugyanez volt: kb. 1 hete próbálkoztunk, amikor dokihoz mentem. sejtheted, nekem se mondta, hogy máris terhes vagyok...


de én még bizakodom. ez az első - és egyben azt hiszem legnehezebb - hónapunk

2010. máj. 12. 13:04
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Tesót akartunk, először elsőre összejött, de sajna korai vetélés lett a vége. Na utána lettem görcsös, nagyon. Ennek ellenére a 2. hónapban összejött, már 4 hós :)
2010. máj. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Na jó!!!Én itt vagyok egy negatív példa!Amikor eldöntöttük,hogy babát szeretnénk elmentem nődokihoz!Szedem a magzatvédő vitamint és mondtam Én leszek az egyetlen nő aki nem görcsöl rá a babára,de ennek nagyon az ellentéte vagyok!Mikor nem bújtam állandóan a baba-mama oldalakat,akkor nem is görcsöltem rá annyira!De abban a hónapban sem jött össze a baba és azóta sem!:-(

Jó tudom,Te csak pozitív példákat akartál,de Én egy negatív példa vagyok,de sajnos az is van!És ahogy itt olvasgatok nem Én vagyok az egyetlen!

NEKED SIKERÜLT MÁR A BABA??

2010. máj. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nem, sajnos. 1. sikertelen hónap kipipálva. :( hátha a következőben.
2010. máj. 17. 10:26
 8/24 A kérdező kommentje:
és ti mióta próbálkoztok?
2010. máj. 17. 10:27
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia Én nagyon rágörcsöltem a dologra,második hónapban mégis meglett Annám:)
2010. máj. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

10.24-es vagyok!Nekünk már 5-6 sikertelen próbálkozás kipipálva!Igazából 5 hónapja próbálkozunk,de azért írtam,hogy 5-6,mert 6 hónappal ezelőtt annyira egymásnak estünk,hogy nem volt időnk védekezni sem,na akkor döntöttük el,hogy jöhet a baba!!De semmi azóta:-(

Nem tudom mi lesz sajnos már azon gondolkodom,hogy valamit kellene kezdenem!Én nem hőmérőzök,ovu tesztelek nem nézegetem a folyásom,nem iszok semmi féle teát semmi!Lehet el kellene kezdenem valamit?

2010. máj. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!