Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel fél 7 kor csináltam...

Reggel fél 7 kor csináltam tesztet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Reggel fél 7 kor csináltam tesztet mára nem várom és 11 fél 12 fele (mert nem dobtam ki) ránéztem és két csik lett...akkor most ez pozitiv szerintetek? Reggel csinálok másikat.
2016. okt. 8. 13:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Na de nem jót linkeltel be. Újra legyszi!
2016. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
63%

Ha rózsaszín, akkor pozitív!

CSAK a Hcg-től szinezodik el, látom, ezt páran nem tudjak. Hiába időn túl, hiszen időn belül halvány pozitív, az száradt meg, ezért erősödött be.

2016. okt. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
2016. okt. 9. 06:39
 14/35 anonim ***** válasza:
Szia! Ez negatív, csak el van ázva.
2016. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Szerintem pozitív! Kicsit elazott vagy nem tudom de ott a rózsaszín csík!
2016. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
hát szerintem is pozitiv , ma reggel csináltam másikat ott is van egy nagyon halvány csik de ma meg megjött...ugyhogy tetőzött a kétségbeesésem mert reméltem hogy nem jön meg...tehát most nem tudom h mi van...szerintetek? valakinek volt már hasonlo?
2016. okt. 9. 17:28
 17/35 anonim ***** válasza:
41%
Keress fel dokit minél hamarabb!
2016. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Igen most hivtam fel és vár holnap, igaz h megvan d megnéz mindent, meg már most mondta h kétesélyes mert lehet hogy megmarad de lehet h most ezzel távozik, de ha megmarad akkor ajánl egy gyogyszert ami megvédi ha van petezsák...mondta h megnéz mindent hogy valamilyen uton módon megnyugtasson...de félek h nem marad meg...lényeg hogy legyen jol beágyazódva...
2016. okt. 9. 19:08
 19/35 anonim ***** válasza:

Ne parázd túl. Az a teszt negatív volt, és a menstruáciöd jött meg.

Ha meg mégis pozitív, akkor valószínű a kémiai terhesség, pont az ilyenek miatt nem érdemes korán tesztelni.

2016. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben lesz!
2016. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!