Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reggel fél 7 kor csináltam...

Reggel fél 7 kor csináltam tesztet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Reggel fél 7 kor csináltam tesztet mára nem várom és 11 fél 12 fele (mert nem dobtam ki) ránéztem és két csik lett...akkor most ez pozitiv szerintetek? Reggel csinálok másikat.
2016. okt. 8. 13:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
A 19-essel ertek egyet. A teszted negativ volt, nem volt terhesseg.
2016. okt. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
azt mondta h kevésnek látja a vérzésemet, és ha ott is van akkor jövőhéten kiderül h megmaradt e a petezsák, és ezek pozitiv tesztek mert megmutattam neki, de biztosat csak jövőhét kedden tud mondani mert akkor lesz ultrahang, és ha jönnek a terhességi tünetek akkor minden okés...adott egy vérzés csillapitót hogy ne terhelje a méhemet, ha ott a zsák, meg magne B6 ot h a hányingerek csillapodjanak a tényleg megmarad. De a tesztek pozitivak!!!
2016. okt. 10. 12:27
 23/35 anonim ***** válasza:
Az én tesztem is ilyen halvány volt 17 hétnél járok :) Remélem minden rendben lesz nálatok is majd írd meg mi volt
2016. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Szia!


Halvány, de szerintem pozitív!


4 gyerek, egy spontán vetélés után és rengeteg teszten túl vagyok :)


Szorítok, hogy erősödjön!

2016. okt. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást lányok :) Remélem megmarad a pici....kedden kiderül :) holnap veszek folsav tablettát azt javasolták a kollegáim, ezt a menzeszt valyon most hogy értelmezzem mert a 4. napon vagyok és alig van valami, az első napon jött rendesen utána meg mintha el akarna mulni de egy minimális még mindig van, pedig álltalában 6 napig menstruálok, kicsit félek hogy nem marad meg :( esélyes h megmarad???
2016. okt. 12. 18:07
 26/35 A kérdező kommentje:
reggel teszteljek szerintetek?
2016. okt. 12. 18:10
 27/35 anonim ***** válasza:
Szia. En mindenkeppen tesztelnek a helyedben. Ez keteselyes. Lehet h azert van ott a csik mert elazott es negativ. De lehet h valoban pozitiv, csak elazott a teszt. Szval tesztre fel. Varom az eredmenyt.🤗
2016. okt. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2016. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
holnap reggel tesztelek....viszont ma hivtam a dokimat csak nem vette fel....volt egy olyan bajom ma hogy muloban van a menzeszem már csak ez a barna vacak van de az elég sok, és reggel a jobb oldali petefészkem elkezdett kő keményen szurkálni kb 10 percig ugy hogy összegörnyedtem kolegáim ugy fogtak meg, és utána mentem wc re és megint jött egy kis vér a barnához....de nem tudom mi lehetett mert csak akkor szurkálok ha peteérés van azóta nincs vér csak brna....szerintetek?
2016. okt. 13. 18:12
 30/35 anonim ***** válasza:
Mi ujsag veled?
2016. okt. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!