Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ciklusban lehet több...

Egy ciklusban lehet több peteérés?

Figyelt kérdés
Ciklus elején volt a férjemmel egy nagyon jó éjszakánk, de nem tulajdonítottam neki baba szempontjából jelentőséget, mert ciklus 7. napján történt. Most a ciklus 20. napján vagyok, 14. napon volt ovum, éreztem. Nem lehetne még tünetem, de 2 napja enyhe hányingerem és erős fejfajasom van. Gondoltam összeszedtem valami jó kis vírust, de nem erősödik, nem múlik, csak van. Ha esetleg a hó eleji szexből lett valami, akkor lehetnének már tüneteim? Teszttel még szeretnék várni. Tudom, nem láttok belém stb, csak tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy volt-e már valaki így, egyáltalán lehet-e két pé egy ciklusban? Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 14. 10:53
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó válaszoló! Az, hogy te a megszokottól eltérő időkben estél teherbe, még nem támasztja alá a spontán peteérés legendáját.
2016. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
55%
Olvasd el figyelmesen a cikket amit küldtem és megérted. Köszi utolsó előtti.
2016. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
67%

plusz az én férjem orvos, úgyhogy nem nagyon tudsz meggyőzni ilyen érvekkel. Az ajánlott cikk részletesen leírja miért NEM lehetséges.

De nem fogok vitázni, ha attól szebb a napod akkor VAN :)

2016. okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%
Hmmmm...ez a cikk jo nagy baromsag...nekem kovetett cikludom van. 4-5 nap mar peteeresem van 25 napos ciklussal. Az 6.baba ugy jott ossze hogy mar tul voltam peteeresen. Ciklus vegen lettem terhes amikor nem os gondoltuk hogy odsze johetett. A kovetkezo memszeszem meg is jott rendjen a sex utani 5.napon. aztan a kovetkezo menszesz mar nem jelentkezett. Amikor elmentem orvoshoz ugye azt mondta hogy 6 hetes vagyok. De a baba meretei mar nagyobbak voltak mint az itolso mensihrz kepest lennie kellett volna. Aztan jott a kovetkezo erdekesseg. Elmentem a dokimhoz mert elkezdtem barnazni. Es azt mondta eleg nagy baj van mert peteeresem van es ez nagyon nem jo jel...es sajnos nem is lett az....elveteltem a peteeres miatt...mivel akkor nem fogant meg a baba leesett a progreszteron szintem es a havi aktualis menszesszel egyutt elment a baba is....elviragzott ugymond a sarga testem... szoval vannak kiveteles esetek. Az igaz ha nem velem tortenik meg lehet h en sem hiszem el....de sajnos velem tortent.....😑
2016. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert nálad kialakult egy kivételes hormonális gubanc, még túlzás lenne azt állítani, hogy a cikk baromságot ír.
2016. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
32%

A cikk hülyeség, annak ellenére, hogy nem vagy képes felfogni azt.


Csak egy dolog, ami igazolja a spontán peteérést és aminek nem ártana utánaolvasni: a megeröszakolásokból majdnem minden esetben terhesség lesz, még akkor is, ha gyakorlatilag lehetetlen lenne az áldozat ciklusa szerint - és ez azért van, mert az erös lelki megrázkódtatás spontán peteérést vált ki.


A cikket aki írta, annak fogalma sincs a nöi ciklus müködéséröl meg a terhesség kezdeti stádiumáról illetve a méhen kivüli terhesség mibenlétéröl illetve okáról sem. (Ugyanis nem azért lesz egy terheség "méhen kivüli", mert nem talál nyálkahártyát, hanem mert nem jut át a petevezetöböl a méghbe valami szükölet miatt)

2016. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
37%

Nem baromság a cikk. több orvos barátom is alátámasztja, de legyen baromság és éljetek tévhitben. Nekem úgy is jó, befejeztem ezzel.


Viszont kár hitegetni magatokat, vagy mást olyannal, ami nem létezik.


Kérdező mihamarabbi babásodást Neked :)

2016. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
persze nem szaknyelv és nem orvos írta a cikket, vannak benne csúszások, de hozzáértő volt, mert több dolog is ésszerű, ha egy kicsi endokrinológiát és nőgyógyáaszatot ismer az ember.
2016. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

Mert egy orvos férj aztán hitelesít mindent? Még egy bulvárszínvonalú blogbejegyzés is PubMed szintű hivatalos tanulmánnyá válik tőle?


Ott keresgélj inkább alátámasztás után, hátha megtalálod azt a kutatást, amiben én olvastam arról (de időm nincs előkeresni), hogy hogyan is lehetséges "spontán" ovuláció.

2016. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
29%
Biztos hogy van spontán ovuláció!! Második gyermekemet várom,mindekettő ciklus első napjaiból☺
2016. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!