Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ciklusban lehet több...

Egy ciklusban lehet több peteérés?

Figyelt kérdés
Ciklus elején volt a férjemmel egy nagyon jó éjszakánk, de nem tulajdonítottam neki baba szempontjából jelentőséget, mert ciklus 7. napján történt. Most a ciklus 20. napján vagyok, 14. napon volt ovum, éreztem. Nem lehetne még tünetem, de 2 napja enyhe hányingerem és erős fejfajasom van. Gondoltam összeszedtem valami jó kis vírust, de nem erősödik, nem múlik, csak van. Ha esetleg a hó eleji szexből lett valami, akkor lehetnének már tüneteim? Teszttel még szeretnék várni. Tudom, nem láttok belém stb, csak tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy volt-e már valaki így, egyáltalán lehet-e két pé egy ciklusban? Köszönöm a válaszokat!

2016. okt. 14. 10:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Nekem mind a három gyerekem soron kivül lett - ami csak spontán peteéréssel magyarázható.
2016. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
56%
Attól, hogy nem a peteérés várható idejében fogantak, még nem biztos, hogy spontán peteérésről volt szó. Ne keverjük...
2016. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
41%

Bocs, de ha mindig rendszeres a menzesze valakinek (nekem 50 éven keresztül 25 nap volt minden alkalommal -, akkor igen valószínütlen, hogy a ciklus 5. napján van peteérés, máskor a ciklusom 24. napján, illetve a 8. napon.

Mivel közben egy ideig (kb két év) mértem is az ovuláció idejét, és az mindig a 13-14. napon volt, ezért is elég elképzelhetetlen.

Márpedig ezeket a napokon lettem terhes.

2016. okt. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
35%
Honnan tudod. hogy azokon a napokon lettél terhes? Max az együttlétek voltak akkor, de a teherbe esést nem tudhatod napra pontosan.
2016. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

3 nap van a nem vártig, reménykedek....


[link]

2016. okt. 21. 08:47
 26/26 anonim válasza:
Szia. Sikerült a baba ?
2023. jún. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!