Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes terhességi...

Lehetek terhes terhességi tünetek nélkül?

Figyelt kérdés
Pénteken lett volna esedékes a mensim de nem jötteg amit nem bánok mert már jó idelye próbálkozunk a babával de semmi terhes tünetem nincs, sőt mensis tüneteim vannak! Napok óta görcsölgetek aztán elmúlik,mellem is hol fáj hol nem hőm 37 körüli!
2016. okt. 23. 06:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze....nekem 8. hetes terhességig szinte semmi tunet nem volt, nem is tudtam h terhes vagyok...a mensim ugyan kesett de mivel amugy is rendszertelen volt, nem remenykedtem, meg ez olyan "á, úgyse jön össze" hónap volt...aztán belázasodtam, mondom azert lovok egy tesztet mielott dokhoz megyek..na onnantól placebo alap9n produkaltam viszont az osszes letezo tunetet (hanyason kivul)
2016. okt. 23. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Késik, tehát egy teszt már kimutatná. Minden esély megvan rá hogy terhes vagy. Legtöbbünknek voltak mensis tünetei koraterhesen. Drukk!
2016. okt. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem se volt kb egy hét késésig, utána már nekem volt de sokaknak egyáltalán nincs semmilyen terhességi tünetük később sem.
2016. okt. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze
2016. okt. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen tunetem nem volt halistennek. Pontosabban az elso 1 hetben mensi tunet. Mensi gorcs. Biztos voltam benne hogy megjon
2016. okt. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3 hétig éreztem úgy hogy mindjárt megjön. Amikor késett csináltam tesztet és kiderült, hogy terhes vagyok :) Ezen kívül egész terhesség alatt semmi tünetem nem volt, azon kívül, hogy növekedett a hasam :)
2016. okt. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként a fejem is úgy fáj mint ha meg akarna jönni! Ha ma nem jön meg akkor holnap teszt és kiderül!
2016. okt. 23. 11:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok. Szombaton kellett volna megjönnie, de nem jött. Ma a hőm 37, 13 . Cicim feszül ,meg derékfájás, más tünetem nincs.Ha holnapig semmi ,reggel tesztelek.
2016. okt. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
En most vagyok 18 hetes es olyan mintha nem is lennek terhes. Idonkent mar jelt ad magarol par rugassal egyebkent fel se tunik a has novekedesen kivul.
2016. okt. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pozitív lett!
2016. okt. 24. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!