Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs teszttel kapcsolatba...

Ovulációs teszttel kapcsolatban? Részletek lenn.

Figyelt kérdés

Október 13-án jött meg utoljára.

12. napon du. csináltam egy LH tesztet. Halvány lett, negatív.

Másnap de. 11-kor csináltam még egyet. Az kicsit erősebb, de még mindig negatív. Aznap du. megint csináltam, az halványabb lett.

Ma reggel csináltam az utolsót, ez lett a leghalványabb.

Ez mit jelent. A 13. napon volt a legerősebb, de halványabb a tesztcsíknál. Akkor nincs elég hormon a szervezetembe?

Vagy lehet később lesz csak csak pozitív? Lehet ilyen, hogy halványodik, aztán erősödik újra? Vagy ebben a hónapban már ne teszteljek?


2016. okt. 26. 09:29
 1/6 A kérdező kommentje:

Csatolok egy képet is:

[link]

2016. okt. 26. 09:35
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez expect lh teszt? Nekem kb olyan volt a pozi, mimt neked a 2. Teszt az expect fajtából. Baba is lett! :)
2016. okt. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, Expect teszt.

Júniusba is csináltam ilyen tesztet. Akkor sokkal erősebb volt 2 napig. Abban a hónapban össze is jött a baba. de 8-9 hetesen leállt a szíve, ezért missed ab lett.

A műtét utáni hónapban nem volt peteérésem. 3-szor voltam akkor nőgyógyásznál, és nem látott semmit.

(Nem akartunk akkor még próbálkozni, csak kíváncsi voltam.)

Most pedig ilyen tesztjeim lettek.

Lehet, hogy a 2. tesztem pozitív volt?

Vagy lehet, hogy most se volt/lesz peteérésem?

2016. okt. 26. 10:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet, hogy az pozi volt! :) Voltatok együtt?


Nekem is missed ab volt áprilisban,rá két hónapra tehetbe is estem. :) Eddig minden oké! :)

2016. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, szombaton és hétfőn voltunk együtt.

Akkor elvileg a kedd 11 órai lehet, hogy pozitív volt, és mostanában van a tüszőrepedésem.

Nagyon szeretnénk babát.

8 éve januárba volt missed ab-om, márciusban fogant a fiúnk.

Most szeptember elején volt a műtét. Azóta csak októberben jött meg egyszer.

Tudom, hogy kevés idő telt el, de letelt a 6 hetes tilalom, és nem szeretnénk védekezni.

2 hét múlva kiderül :-)

2016. okt. 26. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok!! :)
2016. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!