Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első lombik? Ma vagyok ET+5...

Első lombik? Ma vagyok ET+5 napon ez volt az első lombikom! Nincs semilyen tünetem, a neten azt olvastam, hogy többnek ilyenkor már volt (volt egy kis hasszurkálas de elmúlt). Volt esetleg valaki igy, hogy nem volt semilyen tünete mégis babás volt?

Figyelt kérdés
Három napos babókat kaptam vissza!
2016. okt. 26. 12:50
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Nem kezelték megfelelően az ir-emet és pcos-emet. Így a 3-ba majdnem bele is haltam.
2016. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok. Mi a BMC-be jártunk és a páromnál volt gond. Egyébként fagyasztott visszaültetés volt. BMC-ben vérből néznek HCG-t és ha létrejött a terhesség, akkor a 6. héten van UH, hogy méhen belül van-e a baba.
2016. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
Úristen!! A lényeg hogy most rendben vagy és hol tartasz most vagy esetleg már meg is született a babád?
2016. okt. 26. 15:05
 14/38 A kérdező kommentje:
Kedves #5-ös mi Tapolcára járunk! Két 3 napos emriót kaptam vissza egy 7 és egy 8 sejteset! Sajnos fagyasztatni nem tudtunk mert csak ök fejlődtek szépen!
2016. okt. 26. 15:17
 15/38 anonim ***** válasza:

Már megszületett 5,5 éves :)

Után még gyorsan próbálkoztunk tesóval, sok időnk már nem volt. Még 5ször próbálkoztunk de hiába. Nálunk is a párommal van a gond az én irem teljesen rendbe jött.

2016. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
Szia nekem Augusztusba volt a második lombikom,elsőnél a beültetés után 4 napig érezem hasfeszülést(de ezek még a injekció hatásai voltak) cici fájást aztán minden elmúlt ès megjött a vérvétel előtt,nem sikerült.!Másodiknál szintén ugyan ez elmúlt minden tünet, már teljesen feladtam kivoltam borulva minden reggel h ez se sikerült, kerestem a tüneteket de semmi,aztán nem jött meg vérvétel előtt itt mar volt remènyem és szép pozit teszteltem a vèrvetel napjan augusztus végén 🤗 Megmondom őszintén else hitten, hogy tünetek nem voltak mégis full pozitív volt a teszt ezért csináltam mèg 4-et ès mind full pozi volt🤗most vagyok 13 hetes az ikreimmel 🤗Ne add fel sikerüni fog 🤗
2016. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Szia 16# -os jaj de jó ezt olvasni szivből gratulálok a babához!!😊😊 Nekünk ez az első lombikunk és ahogy irtad először nekem is nagyon fájt a mellem de mostanra inkább kicsit érzékeny maradt! Van kicsit vizes folyásom de igazából nem érzek semmi különöset! Vasárnapra-hétfőre nem várom mivel 30-31 naposak a ciklusaim! Nagyon reménykedek😊😊😊
2016. okt. 27. 12:27
 18/38 anonim ***** válasza:
16 os vagyok😊Hidd el sikerülni fog ahogy olvasom kettőt ültettek be?Nagyobb az esély nálunk is masodik beültunél kettőt ültettek be és látod megtapadtak.🤗 Bizni kell benne😊
2016. okt. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
16-os igen kettő embriót kaptam vissza egy 7 és egy 8 sejteset! Jaj de szuper 2 babád lesz😊😊😊😊 remélem nálunk is igy lesz!! Tudom hogy sikerül nekünk is!! Akkor te nem is teszteltél előbb csak mielőtt vérvetelre mentél?
2016. okt. 27. 13:04
 20/38 anonim ***** válasza:
16-os vagyok.Nekem pont akkor volt a vérvétel,mikor esedékes lett volna a menszi szóval beülti után 14 napra esett a vérvétel két naposakkal🤗 Elfelejtettem írni hogy ha sikerül és nem lesz tüneted ne izgulj mert azután lesz mindent bepótol a természet😆😆😆Retenetesen rosszúl voltam a 7-dik hèttől nem hánytam de egésznapos volt a hányinger csak feküdtem😑12-dik hèttől mindha elvágták volna teljesen jól erzem magam a bőrömbe🤗sok sikert neked is
2016. okt. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!