Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első lombik? Ma vagyok ET+5...

Első lombik? Ma vagyok ET+5 napon ez volt az első lombikom! Nincs semilyen tünetem, a neten azt olvastam, hogy többnek ilyenkor már volt (volt egy kis hasszurkálas de elmúlt). Volt esetleg valaki igy, hogy nem volt semilyen tünete mégis babás volt?

Figyelt kérdés
Három napos babókat kaptam vissza!
2016. okt. 26. 12:50
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
16-os köszönöm remélem nálunk is minden rendben lesz megirom majd mindenképp hogy mi lesz majd az ultrahangon😊😊😊😊
2016. nov. 3. 14:19
 32/38 A kérdező kommentje:
28-as köszönöm de egyenlőre csak halkan örülünk!! Kimondott tünetem nem volt ezért is tettem fel én is itt ezt a kérdést! Transzfer után 4 nappal éreztem egy kis hasszurkálást illetve utána még annyit mintha megakarna jönni de ez még a mai napig is megvan! De kimondott terhes tünetek nem voltak!!
2016. nov. 3. 14:24
 33/38 A kérdező kommentje:
Ma voltunk uh-on ahol a doki egy 6mm-es petezsákot látott egy pöttynyi embrióval! Másfél hét múlva ujra uh!!:) Néha fájdogál a hasam mintha megakarna jönni de nem erősen ez ilyenkor normális? Kb.5 hetes vagyok vagyis beültetéstöl számolva 3 hét telt el.
2016. nov. 10. 15:31
 34/38 anonim ***** válasza:
16 os vagyok 😊juppy 😊 Ne aggódj csak tágul a mèhed nekem is fájt most pedig inteziven mert mozognak a kincseim és mèg mi lesz ezután 😉boldog kismami hónapokat kívanok nekem talan csütörtökön megmutathak mi rejtőzik a lábukközt😚
2016. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
Szia 16-os!! Jaj de jó majd ird meg hogy milyen neműek lesznek a babák!😊 Mi hétfőn megyünk vissza UH-ra aztmondta a doki arra már lesz szivhang is!!!😊😊😊 Nagyon várom már de olyan messze van még!!! Szerinted az még mindig normális hogy nemigazán vannak tüneteim?
2016. nov. 15. 08:31
 36/38 anonim ***** válasza:
16 os vagyok ma megyünk dèlután megírom mindenképp😊 Az teljesen normàlis nekem olyan 7 ès fèl hetesen jött a hányinger,de az a legjobb ha nincs semmi😉 mert állitólag az azért van amikor a méhlepèny àtveszi az uralmat a szervezeteddel😶 és a hormonok miadt van a hànyás 😶Csodás érzés minden egyes ultrahang amikor majd làtod mocorogni😍 Nem tudom de biztos van facebookod csatlakozz "Babák akik 2017 be születbek csopihoz nagyon jó rebgeteg kérdés segitünk egymásnak mindenbe😍puszi
2016. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem mutatták meg mi van a lábuk között😉Sebaj majd talán 4 hét múlva puszi
2016. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Nem baj majd legközelebb megmutatják magukat 😊😊 olyan jó hogy látod őket mocorogni a pocakodban már én is nagyon várom!!! Hétfőn szivhangot hallhatok annyira várom már 😊😊 vigyázz magatokra puszi😘
2016. nov. 18. 08:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!