Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első lombik? Ma vagyok ET+5...

Első lombik? Ma vagyok ET+5 napon ez volt az első lombikom! Nincs semilyen tünetem, a neten azt olvastam, hogy többnek ilyenkor már volt (volt egy kis hasszurkálas de elmúlt). Volt esetleg valaki igy, hogy nem volt semilyen tünete mégis babás volt?

Figyelt kérdés
Három napos babókat kaptam vissza!
2016. okt. 26. 12:50
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os! Nagyon jó ilyet hallani 😊😊😊 azthiszem bármennyi rosszullétet elviselnék én is!! Aranyos vagy remélem én is jó hireket kapok majd, nekünk csak jövő hét csütörtökön kell vissza menni! Gondoltam rá hogy előbb is csinálok egy tesztet de hát nemtudom!! Én 3 naposakat kapram vissza
2016. okt. 27. 15:12
 22/38 anonim ***** válasza:
16-os vagyok😊Szivesen segitettem főleg annak aki ilyen helyzetben van hogy Lombikkal lehet csak babája 😊👣🍼Sok sikert kívánok nektek és sok babót :) Ha meglesz az eredmény írd meg 😊
2016. okt. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy mindenképp megirom hogy alakult!!!😊😊😊
2016. okt. 28. 17:10
 24/38 anonim ***** válasza:
Szia 16 os vagyok Hogy érzed magad?
2016. nov. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Szia 16-os! Köszönöm jól vagyok! Holnap kell vissza mennem kontrollra, de csináltam tesztet pozitiv lett😊😊😊, persze még csendben örülök de nagyon reménykedek, hogy végre minden rendben lesz!!!!😊😊😊
2016. nov. 2. 18:36
 26/38 anonim ***** válasza:
Halk gratulaa akkor 😊Nagyon örülök akkor tuti megtapadt mind a kettő jujjj de izgulok majd írj puszi
2016. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy!! Ma voltunk kontrollon ott is pozitiv lett a tesztem😊😊😊 de uh még nem látszott semmi csak hogy 11,5mm vastag a méhnyálkahátya és sárgatestek a petefészkekben! Aztmondta a doki jelenleg minden olyan amilyennek lennie kell de jövò héten újra megyünk uh-ra😊😊
2016. nov. 3. 10:42
 28/38 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Tüneted van végül? Én et+8 semmi tünet :(
2016. nov. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
16 os vagyok NAGYON ÖRÜLÖK YUHHHÈ 😊persze nekem is 2 hétre rá látott petezsákokat 😊Látod megmondtam nem kellenek tünetek ahoz h sikerüljön 😊Boldog babavárást
2016. nov. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hanyan vannak 16 os voltam 😚😄🍼👣
2016. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!