Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 10 nappal...

Peteérés után 10 nappal barnázás lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Peteérés napján voltunk együtt (15-én). 25-én, tegnap volt egy nagyon pici barnaság a wc-papíron. Jelezhet terhességet vagy menstruáció előjele lenne (29-én kellene megjönnie)? Azóta nem volt semmi.

2016. okt. 27. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt első babavárásnál, 9 nappal utána, akkor ágyazódhatott be, mert aztán nem jött meg, lassan iskolás nagylány :)
2016. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de nekem pl. nem az volt és ez volt az egyetlen ilyen eset, h kicsit pecsételtem mensi előtt kb. 4 nappal, nem tudom mi miatt volt. Már csak pár nap és kiderül mi a helyzet.
2016. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem csak enyhe rózsaszín valami volt mondjuk második babánál meg semmi. De barna, piros is lehet. Meg jósolhat menzit is.
2016. okt. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nemrég lett rendezve a pajzsmirigy-problémám, így arra is gondolok, hogy talán csak a hormonjaim szórakoznak... 2 gyerkőcöm van, náluk kb. elég volt összekacsintanunk a férjemmel és már jöttek is, most pedig hónapok óta próbálkozunk és semmi. :(
2016. okt. 27. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!