Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 26-an kellett volna megjojon...

Timea Batog kérdése:

26-an kellett volna megjojon ma csinaltam egy tesztet de negativ lett, szerintetek tul hamar csinaltam lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

2016. okt. 28. 10:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Akkor viszont van esély a babára, mert az rövid ciklusnak számít, a megtermékenyült petesejt vándorlási ideje 7-12 nap, aztán jön a beágyazódás, minek megkezdődésétől számolva 2-3 nap múlva van annyi HCG a szervezetben, amit már kimutat egy (reggeli) teszt.

Tehát lehet hogy útban van, de még nincs elég hormon, ha mindent összeadsz, akkor ovulációtól számítva ez 15 nap is lehet, Neked meg nem tudom hány napos a luteális szakaszod, vélhetően 12-nél nem sokkal több, szóval most kell pici türelem még.

2016. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
koszonom a biztatast megprobalok turelmes lenni mast ugy se tudok csinalni
2016. okt. 28. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!