Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti vakon megbíznátok abban a...

Ti vakon megbíznátok abban a hitben/ állításban, hogy menstruácio alatt lehetetlen teherbe esni, vagy csinálnátok egy tesztet biztos ami biztos alapon?

Figyelt kérdés

Menstruáciom 2. napján egyutt voltam a barátommal, és bizony nem vigyáztunk. Mindketten úgy tudjuk azonban, hogy ezen időszak alatt egeszen minimális, barátom szerint "lehetetlen" teherbe esni. Kétségtelen, hogy en is így hallottam, de azert egy pici felelem van bennem ettől, ugyanis elég fiatal vagyok, iskolába járok, mi még - érthető okokból - nem terveznénk gyereket.

Ti mit mondtok, tenyleg teljesen kizárt, vagy ennyire nem nyugodnátok bele a dologba?



2016. okt. 30. 11:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

* illetve, bocsi kimaradt:

akkor elképzelhető még ilyen korai peteérés, ha a megelőző ciklusodban nem volt ovuláció

2016. okt. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az lenne a minimum, hogy ilyenkor gumival szexeljetek...
2016. okt. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
3.lanyommal menszesz alatt lettem terhes. A mensi nem vedekezo rendszer. Amugy nekem 5. Es 9.napon van pem altalaban. Tehat en nem lennek nyugodt...
2016. okt. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Miután a 21. században élek és nem a középkorban, ezért nem hiszek ilyen baromságokban.
2016. okt. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%

Lehetetlen?

:D


Nagymamám mesélte párszor, hogy nekik sokáig nem sikerült a "babaprojekt". Aztán egyszer beszélt a bábával (mert még volt olyan a faluban), és azt kérdezte a néni, hogy mikor szokta a férjét legjobban kívánni. Megmondta pironkodva, hogy a vérzése alatt. Szoktak olyankor együtt lenni? Nem. Pedig kellene!

Három hónap múlva már tudta, hogy terhes. :)


Mikor mi a férjemmel próbálkoztunk, egy év sikertelenség után elmentünk orvoshoz. Minden létező vizsgálaton részt vettünk, makk egészségesek vagyunk, semmilyen okot nem találtak az orvosok, ami miatt ne eshettem volna teherbe.

Nagymamával beszéltem, hogy azért vagyok letörve, mert nem jön a baba. Csak vigyorgott az öreglány, hogy én mikor szoktam "kívánós" lenni? A vérzések alatt! Mi is kipróbáltuk, hogy akkor is együtt legyünk.


Most 18 hetes terhes vagyok. :)

2016. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Én menstruációm 2. Napján estem teherbe.. 30 hetes kismama vagyok.. Szóval csinálj tesztet
2016. okt. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Fuuh... Tovabbra is nagyon koszonom a válaszokat, noha most aztan egyáltalán nem nyugodtan meg, inkább csak sokkal stresszesebb lettem, a leirt tapasztalatok miatt... Nagyon nem örülnek, ha pont most, pont ebben, kivételesen nem lenne "szerencsém"...

Egesz eddigi életem során MINDIG vigyáztam, akarkivel voltam. Most az egyszer, életemben először nem....

2016. okt. 30. 13:47
 18/26 A kérdező kommentje:
A teszt körülbelül mikor mutat érvényes eredményt, úgy 2 hét mulva?
2016. okt. 30. 13:57
 19/26 anonim ***** válasza:
78%
2 hét múlva is próbálhatsz tesztelni, de igazán akkor pontos, ha már késik. ha már mást úgysem tudsz addig tenni, akkor szerintem várd ki. és amúgy majdnem tuti, hogy megjön majd, úgyhogy azért ne parázz nagyon, próbáld türelemmel kivárni. csak legközelebb figyeljetek
2016. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom szepen!
2016. okt. 30. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!