Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti vakon megbíznátok abban a...

Ti vakon megbíznátok abban a hitben/ állításban, hogy menstruácio alatt lehetetlen teherbe esni, vagy csinálnátok egy tesztet biztos ami biztos alapon?

Figyelt kérdés

Menstruáciom 2. napján egyutt voltam a barátommal, és bizony nem vigyáztunk. Mindketten úgy tudjuk azonban, hogy ezen időszak alatt egeszen minimális, barátom szerint "lehetetlen" teherbe esni. Kétségtelen, hogy en is így hallottam, de azert egy pici felelem van bennem ettől, ugyanis elég fiatal vagyok, iskolába járok, mi még - érthető okokból - nem terveznénk gyereket.

Ti mit mondtok, tenyleg teljesen kizárt, vagy ennyire nem nyugodnátok bele a dologba?



2016. okt. 30. 11:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
49%
Én két év alatt egyszer sem estem teherbe a mensim alatt. Csak, hogy egy kivétel is írjon ide.
2016. okt. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%
Ez az állítás nem igaz. Ha nem jön meg és szexeltem a ciklusban, tesztelek. Mindegy, hogy menzi volt, óvszer, bogyó.
2016. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Na mi történt kérdező? ☺
2017. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Ezúttal szerencsém volt, nem estem teherbe. :) Most már sokkal jobban figyelek, amíg nem szeretnék szándékosan gyereket. :)

2017. márc. 25. 16:22
 25/26 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök,hogy örülsz. 😁
2017. márc. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem bíznék meg, mert ismerősöm a menstruációja első napján esett teherbe tizenöt évesen...
2017. jún. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!