Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van negyedik nap hogy...

Ma van negyedik nap hogy késik ha vennék egy digitális clearblue tesztet és ha van terhesség ki írná már vagy nem biztos?

Figyelt kérdés

Tegnap első vizetből meg csináltam egy gabriel tesztet és egy csík volt rajta.

Olvastam itt a gyakorin hogy a clearblue teszt jó márka és érzékeny.

Ki mit tapasztalt?


2016. okt. 31. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kimutatná...ha terhes vagy...de ha a másik negatív én még várnék pár napot.
2016. okt. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A Cleatblue egyáltalán nem érzékeny, nem azért drága, mert nagyon érzékeny, hanem mert digitális. Fölösleges pénzkidobás, az árán vehetsz 4 vizeletsugaras Facellét.
2016. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem foglalkoznék a teszt márkájával. A helyedben holnap reggel csinálnék egy újabb tesztet. Szerintem még a legolcsóbb is kimutatja, ha van elég hcg a szervezetedben.

Nagyon szurkolok! 😉

2016. okt. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden teszt elve ugyanaz.. csak mas a csomagolas. Nekem mind a ket gyerekemnel a 80Ftos one step test mutatta ki a terhesseget.. mostmar 90Ft tol van az a teszt. de Sztem jòk!:)

Tok mindegy milyen a teszt, nemfogja kimutatni azt ami nincs VAGY MÈG nincs. Varj par napot aztan tesztelj ùjra! Ennyi. Drukkolok!:)

2016. okt. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Végül is meg fogadtam a tanácsokat és egy olcsóbb tesztet vettem ma most csináltam meg és teljesen negatív. Én nem tudom már miért késik?
2016. okt. 31. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Es mert nem vartal holnap. Reggelig?...
2016. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert olvastam a teszt tájékoztatását és az el maradt menstruáció napján lehet használni és nekem ügye már késik.
2016. okt. 31. 14:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
de ha ugy fogant meg a baba (ha van) hogy meg a beagyazodasi 2hetes ido meg nem ert veget semmit nem fog kimutatni mert amig nem agyazodik be addig nincs hcg.. en varnek meg legalabb 4-5 napot, egyebkent engem elkuldtek a nogyogyaszatrol es mar 5 napja kesett sot voltak terhessegre utalo elo jeleim,de igazuk lett mert megjott 😕az elmaradaehet stressztol is, es meg eg sok tenyezotol, nyugodj meg es vard ki azt a lar napot,DE HA ELCSABULSZ IS HOGY HAMARABB TESZTELJ AKKOR CSAK REGGELI ELSO VIZELETBOL! 😊
2016. okt. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!