Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy terhes vagyok?

Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban úgy döntöttünk hogy babát szeretnénk.ovuláció után kezdtük el mivel mikor meghozták a döntést már túl voltam sajnos rajta. Mondtam is páromnak hogy ebben a hónapban tuti nem lesz baba. De viszont már 5 napja késik. Tesztet nem csináltam gondoltam várok de ha nem jön még holnap veszek. De viszont semmi tünetem nincs.első terhességemnél már volt ilyenkor. Méhszájam is lent van és kemény de már napok óta. Használtam hónap elején a clion d100 tablettát.lehet attól késik? Vagy lehet össze jött a baba?

2016. nov. 1. 06:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnap megtudod
2016. nov. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet. De inkább ne nyulkálj magadba még össze szedsz valami fertőzést
2016. nov. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!