Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 pozitív teszt de a doki...

5 pozitív teszt de a doki szerint nincs baba?

Figyelt kérdés
Pár napja késik a mensim csinàltam 5 tesztet köztuk egy clearblue digitalisat mindegyik szerint terhes vagyok, ma elmentem egy dokihoz ott is csináltak tesztet azt mondtàk, hogy negatív lett, uh is megnézte nem látott semmit. Képet mindjárt csatolok. Mi lehet ez?:((((
2016. nov. 3. 19:05
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
de a sima tesztjeim naprol napra erosebbek a digitalis meg allitolag nem hazudik vagy letezhet hogy megis?
2016. nov. 3. 21:24
 22/31 anonim ***** válasza:

Korán mentél orvoshoz,az orvos meg... Inkább nem írok semmit 😊

3éve várjátok és nincs egy dokid aki ilyen esetben megnéz?Vagy javasolja h később menj és szedj magnéziumot?

2016. nov. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
De van dokim otthon,feleve kulfoldon elunk es itt meg nem talaltalm meg a tutit :(
2016. nov. 3. 22:35
 24/31 anonim ***** válasza:
Szeretnénk itt olvasni a jo hírt, majd írjál! 🙂
2016. nov. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Mi is külföldön élünk. Én kerestem egy magyar orvost, aki az otthoni protokoll szerint dolgozik. Igaz, maganrendeles, de nekem megéri az a figyelem, amit kapok. Az itteni biztosításom is fizet belőle valamennyit.

Magyar orvos mindenütt van, bárhol is vagy a világon :))

2016. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok még.

Azon ne csodálkozz, hogy a dokinal negatív lett a teszt délutáni vizeletből. Nyilván nem tartottad vissza 4-5 órát a vizsgálat előtt. Még jó, hogy negatív lett!

2016. nov. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%
én 2 hetes késéssel mentem, éppen csak egy mini petezsákot látott. Kiderült, 2 héttel később fogant. Vagyis 4 hetes terhességet megtalált. Szerintem van baba csak egy balfék volt az orvos. Én is azt javaslom, menj vissza kb 10 nap múlva. Drukkolok!
2016. nov. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Csinaltam ma is egy digitalisat,pozitiv lett :) :) De gorcsolget szurkal a hasam ami allitolag normalis de engem nagyon idegesit..
2016. nov. 4. 16:24
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
ha külföldön is van ilyen, kérj egy vérvételt HCGre, abból mindjárt kiderül ;)
2016. nov. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Görcsölgetésre pedig szedj magnéziumot.
2016. nov. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!