Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 pozitív teszt de a doki...

5 pozitív teszt de a doki szerint nincs baba?

Figyelt kérdés
Pár napja késik a mensim csinàltam 5 tesztet köztuk egy clearblue digitalisat mindegyik szerint terhes vagyok, ma elmentem egy dokihoz ott is csináltak tesztet azt mondtàk, hogy negatív lett, uh is megnézte nem látott semmit. Képet mindjárt csatolok. Mi lehet ez?:((((
2016. nov. 3. 19:05
1 2 3 4
 31/31 Httimi válasza:
100%
Szerintem ne aggodj, terhes vagy. Ennyi teszt nem teved, a clear lue nekem is kinutatta a 2-3 hetet ugy, h az xepil meg tok halvany volt. En barnazas miatt mentem masnap orvoshoz, es azt mondta h ezt ilyen koran nem tudja megallapitani, menjek vissza 1 het mulva. Meg akkor is csak.szikholyag volt, petezsak nem. Ez a bizonytalansag a legrosszabb. Te sajnos kifogtal egy flegma, leszaros dokit. A hasfajas pedig nornalis
2016. nov. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!