Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 pozitív teszt de a doki...

5 pozitív teszt de a doki szerint nincs baba?

Figyelt kérdés
Pár napja késik a mensim csinàltam 5 tesztet köztuk egy clearblue digitalisat mindegyik szerint terhes vagyok, ma elmentem egy dokihoz ott is csináltak tesztet azt mondtàk, hogy negatív lett, uh is megnézte nem látott semmit. Képet mindjárt csatolok. Mi lehet ez?:((((
2016. nov. 3. 19:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
60%

Az orvos egy igazi türhő volt, de a kérdező is megéri a pénzét, mondhatni zsák a foltját. Őszintén nem értem, hogy kb. 4 hetes terhességgel minek kell orvoshoz futkosni? Beütöd a guglibe, hogy pozitív a teszt, miccsináljak, és mindenhol odaírják, hogy az elmaradt menstruációt követő 2. hét környékén célszerű orvoshoz menni. UH alapján, meglévő szívhang esetén mondják ki az élő terhességet, addig az egész egy kémiai folyamat, amivel nincs mit kezdeni... meg tudják nézni a valóban emelkedő hcgt, hurrá! Már látta négy darab teszten.


Természetesen kivétel, ha volt már korábban probléma, és a terhesség megtartásához gyógyszer kell. Ilyen esetben betegjogi képviselőhöz kell fordulni.

2016. nov. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon korai volt az UH. Igazából 6 hetes kor előtt csak panasz esetén érdemes orvoshoz menni pont emiatt. Aztán meg csak az aggódás van, hogy miért nincs embrió, pár napos késéssel pedig petezsáknak sem kell még látszania.
2016. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ne haragudjon akit felháborìtott, utòlag én is rájöttem, hogy hülyeség volt orvoshoz menni. Első baba 3 éve várjuk és volt màr egy vetélésem, parás vagyok és elég idiótán viselkedek, de nem is tudom elhinni sem, szerettem volna egy orvostól hallani, arra számítottam, hogy vért vesznek aztán az a 100%. De visszafelé sult el és elbizonytalanodtam.
2016. nov. 3. 19:46
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy het keses kell ahhoz h legalabb kitapinthassa..

Pâr nap kesesnel felritkulast es vastagabb mehnyalkahartyat láthat. Persze a gyanujat eszre kellene vegye, es elkellene kuldenie vervetelre stb.. szval mèg igyis valtanek. Mert ezekszerint nemtörődöm doki..:(

2016. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, velem két gyereknél is eljátszották ugyanezt, mégis mind a kettő itt van mellettem.

Ha korán mentél, akkor korán mentél, semmi baj sincs vele, csak vannak parasztok, akik minden sz@rért leszólják az embert.

A teszt pozitív, tehát terhes vagy. Keress másik orvost, aki képes bunkózás nélkül foglalkozni veletek. A hasam nekem is mindig fájt az elején, ez nem jelent feltétlen rosszat.

2016. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
igen , nyugodj meg , mert koran mentel , biza en is igy paraznak , tudom milyen a varas !!!! de menj el egy masik dokihoz 1 het mulva !!:)
2016. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Magán orvost keress, lehetőleg ne egy bunkót...:(
2016. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
vagy menj el egy Hcg vérvételre az biztos kimutatja bár nem tudom mennyibe kerül.
2016. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

2200-3000 Ft egy hcg vérvétel (labortól függ), utolsó! én is azt javaslom, fizesd ki, és menj el, az a biztos. de nekem ettől halványabb tesztnél kijött a hcg vérvételre hogy terhes vagyok. nézettem mellé progeszteront is, és míg az sztkban hagyták volna hogy elvetéljek, a vérvétel alapján magándoki megállapította hogy a progeszteron a béka segge alatt, azonnal pótlás.

most már lassan megszületik a fiunk. és valószínűleg annak a 4400 Ftos vérvételnek és a magándokinak köszönhetem :)

2016. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Na most az a vicces hogy en ugy vagyok most itt teljes valomban hogy a 4. honapig azt mondtak anyanak hogy nem terhes, es a 4.honapban megmozdultam es hopp megis csak terhes volt anya 😀 a mostani dokik se masok, velem multkor az ugyeletes orvos kb lehordott hogy minek megyek oda 5 nap kesessel, nem baj egyebkent h gorcsoltem is, a lenyeg hogy van amikor rossz orvost fog ki az ember probalj meg tenyleg meg varni mert meg a 6 hetesnel is azt mondtak az egyik baratnomnek hogy kemiai terhessege volt( sajnos elvetelt) 😕
2016. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!