Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy egyedül...

Miért van az, hogy egyedül szívesebben vállalnék gyereket?

Figyelt kérdés
Boldog kapcsolatban élek, mégis néha arra gondolok, hogy egyedül talán jobb lenne gyereket vállalni. Másnak is megfordult már ilyen a fejében valaha?
2010. ápr. 28. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Hát ez nagyon érdekes gondolat.....Soha senkit nem hallottam még ezt mondta volna, max olyat aki pont azért akart volna inkább egyedül, mert a kapcsolata enyhén szólva nem működött valami fényesen...


MIért gondolod így, azt tudod?

2010. ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen bízom meg emberekben sajnos:( nagyon sok időbe telik
2010. ápr. 28. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolj ilyenre, én párkapcsolatban éltem , terhes lettem, szültem és elváltam, nagyon nehéz egyedül helytállni, kell a társ, nem tudsz dolgozni mert ott a gyerek, nincs bevétel, de kiadás annál több..később már könnyebb volt amikor dolgozni tudtam mert ovi volt, de nagyon nehéz, napról napra élni, egy anya sem kívánhatja ezt a gyerekének..hanem azt, hogy minél jobb anyagi helyzetben legyen..mindene meglegyen, ne szenvedjen hiányt..próbálj meg emberedben bízni hisz írtad, hogy boldog vagy vele..majd bebizonyítja neked idővel, hogy érdemes volt bíznod avagy sem..az idő dönt el mindent..de nagy merészség lenne belevágnod egyedül..ez csak egy jó tanács , a döntés a te kezedben van egyedül. Szurkolok neked, hogy jól dönts és úgy élj, ahogyan szeretnél.
2010. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat:)
2010. ápr. 28. 15:29
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha ilyeneken gondolkozol akkor mégsem lehet olyan boldog a kapcsolatod.már bocs.
2010. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!