Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babat szeretnenk es egy napja...

Babat szeretnenk es egy napja kesik, de nem merek tesztelni mert felek hogy negativ lesz mivel van menstruacios fajdalmam. Valakinek volt mar igy?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 09:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Egy nap keses az semmit nem jelent. Nem vagyunk gepek. Epp ezert logikus biztosra menni, es VARNI par napot! A turelem sosem art!
2016. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi is 5 hónapja próbálkozunk, pontosabban ez az 5. hónap, most elkezdtem hőmérőzni, hogy egyáltalán meg nézzem van-e peteérésem, előző hónapban ovu teszttel nézegettem, de soha nem kaptam el, lehet nem is volt abban a hónapban....

Ez az 5 hónap még nem sok, ahhoz viszonyítva, hogy valakik évekig próbálkoznak, de valahol minden egyes hónap egy-egy kudarc. Ettől függetlenül én minden egyes hónapba úgy kezdek bele, hogy egy újabb lehetőség!

Szerintem mindenkinek meg van írva, hogy mikor kell szülővé válnia, és ha itt van az idő, akkor jön a baba is. Nyugodj meg, és ha csak úgy érzed, akkor tesztelj.

2016. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
Én nem értem a rációt. Ha most tesztelsz, és negatív lesz, mit vesztesz ahhoz képest, hogy pár napig még izgulsz, aztán legrosszabb esetben megjön? Akkor nem leszel éppen olyan csalódott? Ha pozitív lesz a teszt, akkor meg nem is részletezem. A "mindjárt megjön érzés" egyáltalán nem ritka a teherbeeséskor. Szóval szerintem tesztelj holnap reggel, ha addig nem jön meg.
2016. nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!