Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2 éve szeretnénk kisbabát;háro...

2 éve szeretnénk kisbabát;három nőgyógyásznál is voltam. Állitják hogy minden rendben. Hallottam a miómáról és annak tüneteiről:fájdalmas az együttlét; hasam mintha meglenne puffadva;erős menstruációs görcs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Hőmérőzés;mióma;gyerekáldás
2015. nov. 20. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Uh-t csináltak? Nekem egyszerű hasi uh-n észrevette a doki a két miómámat, pedig csak 1 és 2 cm-sek, még én is észrevettem, annyira egyértelmű volt, hogy valami nem oké ott. Pedig nekem panaszt sem okoztak. Három doki közül azért csak észrevették volna. Hormonvizsgálaton voltál? Terheléses inzulinvizsgálaton? Pajzsmirigy rendben van? Petevezeték átjárhatóságid volt? Cikluskövetés?
2015. nov. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Néztek terhelési cukrot, inzulin rezisztanciát is? Voltál petevezeték átjárhatósági vizsgálaton? Párodnál minden ok, őt is kivizsgálták?
2015. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Meddosegi kozpontba menj ne nogyogyaszhoz
2015. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Keress egy jó endokrinológust.
2015. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A citológián kivül más vizsgálat nem volt. A nőgyógyászok nem javasoltak más vizsgálatot;mert hogy minden rendben van...látszólag. Hőmérőzésen is gondolkodom aztán ha az sem válik be akkor komolyabb vizsgálatokba is belemegyek.
2015. nov. 21. 11:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi UH-n vette észre a miómát. De annak tünete is volt erős vérzés, és nagy alvadt vér darabok és sok kicsi. De jó ideig nem okozta ezeket a tüneteket sem, pedig már ott volt.
2015. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért valószínű hogy hosszabb ideje ott volt, mert mire tüneteket okozott már 4,6 cm volt.
2015. nov. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan a fenéből mondhat ilyet a doki, hogy minden rendben, ha meg sem vizsgál. Millió meg egy bajod lehet... Ezek közül rengeteget minimális erőfeszítéssel rendbe lehet tenni. Olyan orvoshoz menj, aki normálisan kivizsgál, nem elküld, hogy nincs semmi bajod 2 év sikertelenség után. Hú de felhúztam magam...Ne hagyd magad!
2015. nov. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt miómám. Nem fájt az együttlét, nem voltam felpuffadva, nem is igazán voltak erős menstruációs görcseim, magyarul észre sem vettem, hogy ez van, csak mikor laparoszkópos epehólyagműtétem volt, akkor mondták, hogy miómám van, ami miatt műtét után fellépett egy erősebb vérzés. De ennyi. Később fel is szívódott.

Viszont ezt ultrahanggal észre lehet venni. És a 3 orvos közül egyik nem csináltatott vérvételt, vagy csinált ultrahangot? Pedig nem ártana.

És szerintem is 2 év sikertelenség után olyan helyre menj, ahol erre specializálódnak és ne egy sima nőgyógyászhoz!

2015. nov. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezek endometrózisra is utalhatnak. Csináltass egy lapart, és kezdjétek el a kivizsgálásokat. Kezdetnek a párodat küldd el smermium vizsgálatra. 2 év nagyon sok,már hamarabb is elkezdhettétek volna ezeket,ne várjátok a csodát.
2015. nov. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!