Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetetlen igaz? Nem lehet...

Ez lehetetlen igaz? Nem lehet terhes tünet úgy?

Figyelt kérdés
Kb 8 dpon vagyok még csak. Eszembe sem jutott reggelig hogy esetleg....szóval a múlt hónap végétől,hétfőig olyan helyen voltunk ahol nem tudrunk igazán védekezni, csak megszakítással. 2napja nagyon fáj a mellem felett a bimbók is érzékenyebbek, puffadok kicsit többet járok wcre ügyet sem vetettem eddig de ma reggel kijött a kávé (pedig imádom) éa rájöttem pont peteérés közelben voltunk együtt. De ezek korainak tünetnek igaz? Inkább valamit összeszedtem, jól gondolom? Vagy valami hormon zavar...
2016. nov. 11. 08:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem a világ vége ha jön a gyerek, valószínűleg azért is csináltuk mert mérlegeltünk. Habár én erőltettem mivel a családomban senkinek nem jött elsőre. 28 évesek vagUnk, 10éve együtt, van lakásunk,.nem figom elvetetno ha jön...de azért nem mondom hogy.mikor valósá válni látszott a helyzet megijedtem...ennyi miatt csak nem.kellene leharapni a fejem...
2016. nov. 11. 09:49
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, itt mindig ez megy, mindenki a védekezés világbajnoka, senki nem érti, hogy van olyan helyzet, hogy nem akkora gond, ha gyerek lesz, ne törődj vele. Mi ugyanígy voltunk ezzel, és nem lettem terhes megszakítással, megszakítás nélkül viszont 3 hónap alatt sikerült. Persze van, aki teherbe esik a megszakításos mellett és olyan is van aki a gumi, vagy a tabletta mellett esik teherbe, mindegyikre láttam már példát. Biztosan vannak statisztikai különbségek, de az biztos, hogy a megszakítás nem egyenlő a normál szexszel a teherbeesési esélyeket tekintve.
2016. nov. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a dátumok kicsit zavarosak.Mikor menstruáltál utoljára?
2016. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Október 18 és 30-32 a ciklusain hossza
2016. nov. 11. 11:04
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha nem akkora gond,hogy jön esetleg a baba,akkor.minek a kérdés... Majd ha késik,tesztelsz.

Nekünk se baj ha jön a harmadik majd,de ha netán megszakitással leszünk,nem itt fogok kérdezni,hanem ha késik,tesztelek és kiderül. Én se lettem amúgy megszakitással sose terhes,az első lányom előre,a második második hónapban sikerült,direktbe,minden védekezés nélkül.

Ettől még tudom,hogy nem védekezés a megszakítás,a harmadik baba után lesz is rendes védekezés,mert többet nem akarunk majd babát.

2016. nov. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyen korán még nem lehetnek tüneteid.Persze attól még simán lehetsz terhes.
2016. nov. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!