Lehetek igy terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A problemam az hogy most nem tudom terhes vagyok e. Mar van egy 2,5 eves kislanyom es a ferjemmel nem terveztunk egyenlore kistestvert neki, igy elkezdtem szedni a fogamzasgatlot. 1 eve szedem, 3 honapja volt egy mellmutetem is. A menstruaciommal minden rendben volt egeszen mostanaig. Elkaptuk 3 hete egy hanyos virust, gondoltam akkor nem veszem be a fog.gatlot mert ugyis kijon es a gyomromnak sem tett volna jot. Ezert utana egyaltalan nem vettem be. A lenyeg hogy 1 hete meg kellett volna jonnie. Csinaltam tesztet kettot is de negativ. Lehet hogy a virus zavart be? Szerintetek csinaljak meg egy tesztet?


2016. nov. 12. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem bezavart h nem vetted be.
2016. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha éltél nemi életet akkor is amikor nem szedted a fogamzásgátló tablettát van esély arra hogy terhes vagy.. De nem szabad így össze vissza szedni a tablettát.. Meg csak úgy abba hagyni.. Mert épp ilyen vírus van.. Úgyanúgy be kellett volna szedni max annyi hogy amíg tart a betegség meg gondolom antibiotikumot is kaptál addig Óvszert használtok.. Szerintem ez Alap lenne ilyen esetben. Főleg ha még nem tervezetek tesót... menj nőgyógyászhoz Ő tud biztosat mondani
2016. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Szerintem is csak a virus az oka. Igen eltunk nemi eletet,ovszert nem hasznaltunk csak a megszakitasos modszert. Amugy nem esnenk ketsegbe ha jonne egy baba mert fel vagyunk ra keszulve anyagilag es mindenhogyan. Csak szimplan nem terveztuk, de igy hogy ez van most,szoba kerult hogy mi van ha allapotos vagyok. Egyikunk sem banna, mert mi 2-3 evet vartunk volna meg de ha jonni akar :). Azert jovoheten csinalok egy tesztetbes dokihoz is elmegyek. A betegseg ota semmilyen gyogyszert nem vettem be.
2016. nov. 12. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!