Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pcos vagyok. Nagyon ritkán előfordult hogy menstruáltam. Egy évben 1-2 -szer. Aztán egy éve kaptam fogamzásgátlót. Most egy hónapja abba hagytam, viszon most ebben a hónapban nincs menzeszem . A párommal csak megszakítással védekeztünk . Lehetek terhes ? Semmilyen tünetem nincs .
2016. nov. 12. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a szép a megszakításos szexben, hogy mindig lehetsz tőle terhes. Senki nem fog neked ezen kívül más értelmeset mondani.
2016. nov. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetsz igen.

Nem törvényszerű, hogy minden terhesség produkál tünetek.

2016. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is PCOS-ES vagyok és nekem 4 hónapig nem volt meg aztán megjött idén márciusban. Az április kimaradt és májusban lett pozitív a teszt. Most 32 hetes kismama vagyok.. Szóval PCOS ide PCOS oda Igen Lehetsz Terhes!!! A megszakításos szex Nem Védekezés.
2016. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz. A PCOS és a megszakítás is ront az esélyeiden, de egyáltalán nem lehetetlen. Ahogy első is mondja, ha valaki megszakítással "védekezik", mindig számolnia kell a terhesség lehetőségével.
2016. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!