Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja és 1 hete szedem a Belara fogamzásgátlót, de csak az első pár hétben volt pecsételő vérzés, gondolom utána beállt. A 7 napos szünet 1. napján felfáztam, és Tarivid Richtert szedtem 5 napig, közben meg is jött. Vasárnap hagytam abba, kedden kezdtem a 2. levelet. Csütörtökön azonban a szokásos időnél 4 órával vettem be később. Ma együtt voltunk a barátommal, és kiegészítő védekezést alkalmaztunk (óvszer), azonban kiszakadt. Mennyi az esélye?
2016. nov. 12. 18:05
 1/3 A kérdező kommentje:
Tarivid Richter az antibiotikum.
2016. nov. 12. 18:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Kiegészítő védekezés az első hónapban szükséges, onnantól már elméletileg ki kellett, hogy fejtse a hatását teljesen. Persze ez sem 100%-os, de nem hinném, hogy terhes vagy.
2016. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egészen minimális, szinte nulla. Talán olyan egy a millióhoz. Nyugi, mert a végén azért fog késni, mert stresszelsz.
2016. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!