Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mi lehet? Ugye nem terhesség.

Ez mi lehet? Ugye nem terhesség.

Figyelt kérdés
Csütörtök-péntekre vártam a havim, meg is jött vagyis mégsem ... kevés barna sűrű folyásom vagy mim van. A hasam ilyenkor már nekem egyfolytában görcsöl most csak néha úgymond bemutatkozik. Úgy volt jöhet a baba ez lett volna az első próbálkoz_s hónapunk de lözben problémák lettek...esetleg az zavar be? Ez így már menstruációnak számít?
2016. nov. 19. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ha rágyúrtatok,hogy lehet baba,akkor lehet. Ha csak barnázol még mindig,mindenképp csinálj tesztet.
2016. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is így kezdődött, hogy elkönyveltem, hogy ez a hónap is sikertelen, mert kicsit barnázok, estére meg fog jönni, aztán mégsem. Rá pár napra teszteltem csak pozitívat, és most 25 hetes.


A babáknak meg szokásuk, hogy pont akkor sikerülnek be, mikor a legkevésbé lenne szerencsés, mert "közben problémák lettek".


Csinálj tesztet, ha negatív, de nem jön meg, akkor 3 naponta ismételd, és kiderül.

2016. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt barnázás a nemvárt napján. Elég sok, kb egy napig tartott. Előtte 2 nappal teszteltem pozit, azt hittem, kémiai.

Most 24 hetes.

Érdemes tesztelni!

2016. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!