Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalat halvány, nem...

Tapasztalat halvány, nem erősödő pozitív tesztekkel?

Figyelt kérdés
Az ovu utáni 13., 14., 15. és 16. napokon is csináltam, van 2. csík minden teszten, de nagyon halvány mind és egyformák, nem erősödnek. Nem jött meg, hétfőn kellett volna. Teljesen magam alatt vagyok. Van, akinek ugyanígy nem erősödtek egy darabig, de mégis egészséges terhessége volt?
2016. nov. 23. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Az enyém sem lett erősebb. 20 hetes kismama vagyok. ☺
2016. nov. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok! :) És a tiéd is halvány volt? Nagyon nem szeretném elveszíteni a babámat! :(
2016. nov. 23. 12:23
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Képte tudnál felrakni róluk? Nekem a 11-12-13. dpon egyformán iszonyat halványak voltak, fotón szinte nem is látszanak. 14. dpo-n nem teszteltem 15. dpo-n nem várt napján már egészen határozott két csík volt.


Ha ennyit teszteltél várj még két napot és tesztelj még egyet akkor legalább egy picivel erősebbnek kell lennie :) Lehet később fogant.


Kitartás :D Én 3 nap alatt 7 tesztet lőttem el :P Tudom mit érzel... Drukkolok!

2016. nov. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Én csak 2 naponta teszteltem. 4 nap késés után lett időn túli halvány pozi. Aztán 6.nap ugyanolyan halvány volt csak időn belül. 7.nap csináltam egy utolsót,hogy majd szép pozi lesz emlékbe,ugyanolyan halvány lett mint a 4.napi időn túli. Én aztán már nem is foglalkoztam vele,időpontot kértem a dokihoz,6 hetes voltam az első uh szerint (mensi szerint 7) már volt szívhang. Az utolsó tesztet ekraktam emlékbe,mégha halvány is ☺
2016. nov. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Drukkolok +++
2016. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Ha ez segit, itt egy foto az emlekbe elrakott tesztemrol: [link]

#1 es #4 voltam

2016. nov. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Megnyugtatásnak én is. Ezen látszik mennyi ideig volt nagyon halvány :S Szabad szemmel persze mind látható volt.


[link]


3-as voltam.


Drukk!

2016. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat és a képeket! Akik képet küldtek, megkérdezhetném, hogy milyen márkájú és érzékenységűek voltak a tesztek? Ne haragudjatok, csak az enyémek tényleg annyira halványak és annyi mindent összeolvastam már a neten ezzel kapcsolatban kémiai terhességtől kezdve mindenig. :(
2016. nov. 23. 13:13
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
#6-os vagyok,a teszt a képen Gabriel. De előtte X-epillel teszteltem ugyanilyen volt az is. Mindegyik 25-ös érzékenységű 😊
2016. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Egyforma márkájúak vtak a tesztek? Nekem volt olyan, hogy nemvárt elött nagyon halvány tesztjeim voltak, de megjött pár nap késéssel sajnos. De mennyire halványak a tesztjeid? Mert nekem azok nagyon halványkák voltak. Milyen tesztet használtál? Nekem a többi babánál napról-napra erősödtek. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2016. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!