Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalat halvány, nem...

Tapasztalat halvány, nem erősödő pozitív tesztekkel?

Figyelt kérdés
Az ovu utáni 13., 14., 15. és 16. napokon is csináltam, van 2. csík minden teszten, de nagyon halvány mind és egyformák, nem erősödnek. Nem jött meg, hétfőn kellett volna. Teljesen magam alatt vagyok. Van, akinek ugyanígy nem erősödtek egy darabig, de mégis egészséges terhessége volt?
2016. nov. 23. 11:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
X-epil volt mind. Nagyon halványak. :( Én is ettől félek, hogy egyszer csak megjön. De ha minden rendben lesz, esküszöm, hogy soha többet nem guglizok rá semmire, akkor legalább nyugton leszek. :(
2016. nov. 23. 13:58
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem is olyan halvány volt a tesztem, mint a 6. Válaszolónak.(amazon) Aztán vettem x-epilt, 4 darabot sütöttem el, mind ugyanolyan halvány, ha nagyon jóindulatú vagyok akkor minimálisan erősödött az utolsó. Barnáztam, mindenki azt mondta kémiai terhesség, meg fog jönni. Kaptam utrogestant, holnap megyek 7 hetes ultrahangra, remélem minden rendben lesz.

Én is mindent elolvastam, és nagyon aggódtam. Már van egy fiam, nála 13 nap késéssel lett csak + a teszt, de erősebb, mint a kontroll csík, így még jobban nem értettem. (Volt egy spontán vetélésem, ott a nemvárt napján esti vizeletből is egyértelmű +.)

Drukkolok Neked! :)

2016. nov. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kérdező hidd el rá fogsz guglizni mindenre ugyanúgy. Tapasztalat. ☺ És nagyon csúnya dolgokat fogsz összeolvasni,sokszor fogsz megrémülni. 20 hetes vagyok,azt gondoltam ok 12.hét után munden rendben lesz,megnyugszom,hát nem,aztán jólvan akkor már a következő genetikai uh után,na azóta sem vagyok nyugodt pedig már érzem mocorogni a babámat. Most tegnap mondtam épp a páromnak,hogy majd ha a karomban tartom,erre kiröhögött,hogy jah persze. Akkor fogok még csak aggódni. 😀 De ilyenek az anyák,aggódnak 😊 Ez a sorsunk 😂
2016. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia. Teszteltél azóta? Nekem is 4 napig iszonyat halvány volt,majd 5. nap kezdett erősödni,rendben volt minden.
2016. nov. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12-es vagyok.

Van szívhang, hiába a halvány tesztek. :)

Úgyhogy ne aggódj, minden rendben lesz Veletek is!

2016. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kerdezo?
2016. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező??
2016. dec. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött 2 nap késéssel. :( De most megint reménykedem, jövö hét csütörtök-péntekre nem várom. Végül is a múltkori nem tervezett volt, az elsö alkalom volt, hogy nem védekeztünk egész hónapban, csak nem figyeltünk oda. Ez a mostani volt az elsö "idözített", védekezés nélküli. :)
2017. márc. 10. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!