Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furra, vicces, de komoly...

Furra, vicces, de komoly kérdés. A macskám újabban a hasamon alszik. Lehet jelzi a terhességet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Megszakítással "védekezünk". Volt most menstruációm és semmi testi tünetem, csak olvastam egy cikket arról, ha a cica nem volt ölbealvós és utána igen, akkor terhességet jelzett.
2016. nov. 23. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az állatok anélkül is megérzik az ilyet (terhesség, betegség, hormonváltozás...), hogy ráfeküdnének az emberre. De persze, ha eddig is szabad lett volna a hasadon aludnia, csak nem akart és most hirtelen mégis odakucorog, szerintem jelezhet terhességet, hiszen nincs kizárva, hogy így jelzi neked, de ettől függetlenül 1000 más oka is lehet. Lehet, hogy most csak olyanja volt a macskádnak.
2016. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 éve van nálunk majdnem. Eddig ha magamra tettem se aludt rajtam. Pár napja meg mindig rámfekszik. Ha terhes lennék most lennék 5-6 hetes. A mellem is puha. Ha az lennék ilyenkor már kemény lenne? Félreértés ne essék nem vagyok bolond, csak már szeretnék babát(anyagi okok miatt még várunk)
2016. nov. 23. 13:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha volt mestruációd, akkor nem értem hogy lehetsz szerinted öt hat hetes terhes?
2016. nov. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van pár ismerősöm , akiknek a terhesség rlején megjött.
2016. nov. 23. 14:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A cica helyett terhességi tesztet használnék.
2016. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. 1 hete kezdte a macskám, hogy a hasamon alszik, pedig én tutira nem vagyok terhes :D. Szerintem csak fázik, de ettől függetlenül lehet, nálad más a helyzet. :)
2016. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kislány koromban sokat bújt a cicám a hasamhoz. És nem nem voltam Terhes..
2016. nov. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy jelez a macska ilyet...
2016. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Istenem,itt miert gondol mindenki minden hulyeseg miatt egybol a terhessegre...vegyel egy tesztet,es megtudod. Bar ha rendszeresen megvolt a menstruaciod nem ertem hogy hogy lehetnel 5-6 hetes terhes xd. Tudod a terhesseg egyik legfobb jele,hogy elmarad a menstruacio...altalanos iskola 6.osztalya...
2016. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!