Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mind a két teszt egyforma...

Mind a két teszt egyforma érzékenységű mégis mire véljem ezt?

Figyelt kérdés
a tájéjoztatóban 25 -ös érzékenységű van irva a Gabriel teszthez tegnap megcsináltam délutàn és három percen belül halvány pozitìv lett.ma vettem a Rossmanban egy Facelle teszt csikot nagy izgatottan neg csináltam erre negatìv lett.úgy le törtem mint a bili fűle :-( ilyen megbizhatatlanok ezek a terhességi tesztek?
2016. nov. 25. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A Gabrielle-re újabban sok a panasz, azt hallom hogy midnig! halvány csíkos. A Facelle sokkal megbízhatóbb - ez esetben sajnos. :(
2016. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ neked akkor kár reménykedni .az ember tanul többet sem veszek Gabriel tesztet.
2016. nov. 25. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Késik már a vérzésed?

Hol tartasz a ciklusban?

2016. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ReniAdam ***** válasza:
En is itt tartok a gabrielem nagyon nagyon halvanyan rozsaszin csikos. Nekem azt mondtak ha rozsaszin es nem szurke vagy feher akkor az nem szellemcsik. En valoszinuleg reggel kiprobalom az xepilt. Nekem a gabriel a lanyomnal is halvany volt a facelle full negativ es megis baba volt a hatterben :) ja es a gabrielem is csak idon tul lett halvany akkor kb fel ora alatt es megis babas voltam :)
2016. nov. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ReniAdam ***** válasza:
Egyebkent en ezt a "mindig ket csikos" dolgot a facellerol hallottam
2016. nov. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rossz egy érzés ám ..egy kis papir csik miatt az ember idegeskedhet habár nem attól leszünk terhesek végül is .de könyörgöm azért talalták ki az othoni gyors tesztet.erre tessék .
2016. nov. 25. 19:12
 7/8 ReniAdam ***** válasza:
Igen szerintem nem igaz hogy nem birtak ugy megcsinalni hogy ne legyenek szellemcsikok igy az ember beleeli magat utana nagyot puffan. :(
2016. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ReniAdam ***** válasza:
Persze biztos reklamfogas a dolog... elbizonytalanitanak hogy utana az ember vegyen meg tobbet. Igy adnak el tobb tesztet. En olvastam olyat is hogy ha vizetcsopogtetsz ra es eltunik akkor szellemcsik ha ottmarad akkor nem. Nekem ottmaradt de ki tudja igaz e. Ha megvan meg a gabrieled csopogtesd le vizzel.
2016. nov. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!