Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhenkivüli vagy esetleg...

Méhenkivüli vagy esetleg korai terhesség?

Figyelt kérdés

Hétfön 13mm-es nyálkahártya és nem kimutathato hcg.Pénteken 19mm-es és halvány de jol látható pozitiv gabriel teszt.Petezsákot még nem látott a doki.Szerintetek?

Nem várt febr.23-án volt utoljára ezért kerestem fel a dokit,igy arra nem tudok alapozni semmit.:(


2010. ápr. 30. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Méhen kívüli biztos nem. vagy is nem február óta mert akkor már bele is haltál volna. Méhen kívüli hamar kiderül mert iszonyat fájdalommal jár.

de lehet hogy a hét elején ágyazódott be és azért még cska ma lett pozitív, a doki majd max 1 hét múlva lát petezsákot, és kb minimum 2-3 hét mire szívhang is lesz.

nyálkahártya ügyileg foggalmam sincs. ilyet az orvos mér?

2010. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid?
2010. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha méhen kívüli lenne,akkor súlyos vérzéssel és görcsökkel vitt volna kórházba a mentő!! ÉS akkor a doki a petevezetődben látta volna a zsákot...
2010. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most megnyugtattatok.:)Persze a doki uh-al méri a méhnyálkahártyát.:)A ciklusaim egészen januárig 30-32naposak voltak.Aztán hirtelen 50napra jött meg(febr.23.)és azota semmi.Nagyon remélem,hogy tényleg csak pici még a baba.Mikortol láthato a petezsák?Egyébként 10-én megyek megint uh-ra.
2010. ápr. 30. 14:00
 5/12 anonim ***** válasza:

nem akarlak elkeseríteni, de ha febr. 23 óta nem jött meg (jól értem?) akkor már betöltött 9. hétben lennél, ergo már szívhang is lett volna, nem hogy petezsák.

és mit mondott a doki?

2010. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Valoszinüleg kimaradt egy mensim.:(Mivel kedden még nem volt kimutathato a hcg labor szerint,de ma reggel +teszteltem.Doki szerint lehet korai terhesség vagy méhenkivüli.
2010. ápr. 30. 14:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Remélem hogy tényleg csak korai a terhesség és nem ciszta. sok sikert drukolok.
2010. ápr. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi.Ciszta biztos nincs mondta doki.:)
2010. ápr. 30. 15:07
 9/12 anonim ***** válasza:

14:40 vagyok. na így már értelek, bocsánat.

1 mensi kimaradt, de aztán meg lehet, hogy sikerült :D nagyon remélem :D

ha így van akkor még nem csoda, hogy nem látott a doki semmit, még kicsi terhességről lehet szó.

2010. ápr. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia

Mi a helyzet van baba?

2010. júl. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!