Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagy melyik a legbecs...

Kiváncsi vagy melyik a legbecsaposabb terhességi teszt?

Figyelt kérdés

nem kertelek és nem leszek önző sem ezért is osztom meg veletek!

A (Gabriel)

jó pàrat csináltam múlt héten és most hétfőn is.tök mindegy reggel első pisiből v nap közben de mindig azonnal halvàny pozi! miközben más tesztek negatívak!


elég fura mert eddig soha nem csinált ilyet.tök jó tesztnek tartottam .de most?


2016. nov. 30. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Szia. Csatlakozom! Sajna engemis becsapott a mult honapban, 2GABRIEL volt itthon egyiket 13, masikat 14dpon lőttem el. Es mindketton volt halvany masodik. Romeden semmi, masnap egy nap kèsèssel megis jött!

Egy baratnom azt vett , szoltam errol Neki, es ugy is lett, becsapta a teszt.. vittem Neki sima one stepest az negativ volt. Megjött NekI.. x epil is kezd ilyen lenni. :(

2016. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Engem teszt még sosem csapott be, egyik sem pedig vagy 5 fajtát kivégeztem 30 éves koromra. Nekem senki ne mondja hogy egy teszt olyan rossz hogy EGYÉRTELMŰ pozitívat mutat, mikor nincs is terhesség. Ha pedig negatívat mutat és mégis terhes valaki, akkor meg túl korán tesztelt.
2016. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
a pénzfeldobás
2016. nov. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jól mondod útolsó! szerintem is lehúzás .hova jutott ez a világ? arra nem gondolnak hogy ezzel sok nőnek a lelkét taposák meg .főleg aki évek óta vár gyermekre.mindenből pénzt csinálnak
2016. nov. 30. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Az első teszt nekem is Gabriel volt ami egyértelműen halvány pozitív lett és rózsaszín volt a 2. Csík.. A második teszt egy rossmanos Facelle teszt ami erős pozitív lett.. 2 héttel később a doki is megerősítette, hogy babát várok. 34+5 hkm
2016. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Engem az expert teszt csapott be. Rendes pozitiv lett. Másik teszt negativ. Másnap meg is jött. Nem is értettem...
2016. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
7 év alatt túl vagyok már minden teszten, de csak egyszer volt halvány pozi tesztem másnapra negatív lett és utána megjött x-epil volt... De nem a teszttek a becsapósak, hanem, hogy mensielőtt aki tesztel halványat ott bizony sokszor fordul elő, hogy elindul valami, de meg is jön, csak még pont kimutatta a teszt. Nem a teszt a hibás, hanem a felhasználó. Ez az én véleményem és igen tudom milyen az mikor várja az ember és ráhalucinál egy halványkát. Sajnos ez az átka, ha egy két nappal hamarabb tesztel valaki.
2016. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Nekem clearblue volt pozitív mikor minden más negatív.
2016. nov. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
anno'10 ével ezelőtt nem voltak ilyenek a tesztek pedig sok tesztet használtam el nehezen jött a fiam.most újra sokat tesztelek de annyi szellem csik v halvány stbb..régen ilyen nem volt!
2016. nov. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!