Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért görcsölnek rá ennyien a...

Miért görcsölnek rá ennyien a baba dologra?

Figyelt kérdés
Olvasgatom itt, hogy hőmérőznek, ovulációs teszteket pisilnek le, stb. Elhiszem hogy nagyon szeretné, de ezzel csak rontja a helyzetet mivel stresszeli magát az illető, hogy de márpedig jó volt a hőm, ekkor volt peteérés és jaj mégse sikerült. Miért kell saját magukat stresszelni ennyire?
2016. dec. 4. 16:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem mert nem hiszik el hogy a gyerekhez csak szex kell..

Nekem ez olyan mint amikor az első pozitív teszt után csinálnak még hatot...

2016. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Nem a szamolgatas, a teszteles es a homerozes a baj. Hanem h nap 24orájában azon kattog. En szamolgattam, ovuteszteltem.es erdekes.. nem kattantam be.;) elso baba 2.honapban a masodik baba 4.hònapban sikerult.pedig azt mondtak sokaig fog tartani mire teherbe esem, mert cisztasodtam nem gyengen. Hidd el vannak olyanok akik azert csinaljak ezeket mert nagyon regota nem Jon a baba nemtudhatod. Persze, alairom sokan felesleges zsonganak be az elso sikertelen ciklus utan. De ez is az o bajuk. Nem a Tièd, attòl hogy kiìrtad semmit sem változtatsz. En ezt gondolom. Remelem segithettem... :)
2016. dec. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
AKinek nagyon rég nem jön, annál érthető. De ezek a mostazonnal gyereket akarok, hű ovuteszt, hőmérő, jaj miért nem pozitív a teszt, ugyan lenne még 3 hét a nemvártig, de már azon kattog miért nem pozi... nem tudom. Szíve joga termsézetesen mindenkinek, csak sajnos ezzel saját maguknak ártanak, hiszen stresszeli magát ezáltal.
2016. dec. 4. 16:12
 4/20 anonim ***** válasza:
0%

1# vagyok, annyira ereztem h a nem fröcsögő, nem undorito szidó valaszom miatt leleszek pontozva. Elnezest h normalis ember modjara irtam...:D

Masodszor igen, ebben igazad van.. sokan sztem nem is tudjak, hogy nagyjabol mennyi ido ez a folyamat es hogyan zajlik. Homeroznek, de annak sem nèznek utàna stb. Az is valóban kicsit " idegesìtő", hogy nem ertik h 10dpon annyira felesleges tesztelni...

2016. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez is a modern világ miatt van.

Régen, ha valaki gyereket szeretett volna, akkor szimplán csak együtt volt a párjával, ha összejött össze, ha nem, hát nem.

Nem volt ennyire széleskörű ismeret, hogy figyeljék a folyásukat, a hőjüket, nem volt ovulációs teszt, egyszerűen nem volt mire rástresszeljék magukat. Nem volt ennyire elterjedt az internet, ahol egy csomó hasonló másik babára vágyóval beszélgessenek, hogy legyen miért még jobban rástresszelni magukat.

Nyilván ezzel maguknak ártanak, de hát ez már legyen az ő bajuk.

2016. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Bocsanat 2# voltam nem egyes. ELÍRTAM!
2016. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
HA kérdést lehetne pontozni, már minuszban lennék ezzel, ne aggódj XDD
2016. dec. 4. 16:24
 8/20 A kérdező kommentje:
Mert amúgy nővérem is ezt csinálta, hőmérő, ovu teszt, pap, sarlatán, jósnő, amit el tudtok képzelni. NEm jött a a baba 3 évig. Aztán meggyőztük anyával, hogy ez nem így működik, engedje el, egyszerűen csak élvezze az együttléteket, ne görcsljön. Amint ez sikerült neki, összejött a kis uncsitesó :)
2016. dec. 4. 16:26
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Abban nem hiszek, hogy a stressz befolyásol bármit ezen a téren, petesejt, sperma találkoznak, ha éppen jók a feltételek terhesség lesz, semmi köze a stresszhez. Néhányan tényleg teljesen idióta módon bezsonganak, de amikor mi elkezdtünk próbálkozni, én is tele voltam kérdésekkel és visszagondolva én is kérdeztem itt hülyeséget, hogy mondjuk 10 dpo.-n kimutatja-e a teszt, az is igaz, hogy gyógyszert szedtem és kellett tudnom hamar a terhességről. Pár hónap alatt sikerült felfejlődnöm, így mikor teherbe estem már eleve nemvárt után 3 nappal teszteltem, nem napokkal előtte,mint korábban. Nekem az első. 1-2 próbálkozós hónap volt ilyen kicsit kattant, hogy akartam pl. ovulációs mikroszkópot, pedig semmi szükségem rá normális ciklussal. Szóval szerintem ez egy érdekes, megváltozott állapot a nőknél, amikor gyereket akarnak és emiatt van itt sok hülye kérdés erről.
2016. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ha belegondolsz, befolyásolja a stressz, hiszen stresszes életmód következtében több a spontán vetélés is. Ebből gondolom, hogy magát a terhesség léterjöttét is gátolja az, hogy mindenre rástresszel. De fene se tudja
2016. dec. 4. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!